Україна за останні п'ять років в три рази скоротила обсяги споживання газу. Особливо цей показник знизився серед вітчизняних підприємств.

Про це повідомляє "Дзеркало тижня". Промисловість, згідно зі статистичними даними за 2012-2017 рік, скоротила споживання газу з 15,883 до 5,531 мільярдів кубометрів.

Найбільшими споживачами "блакитного палива" залишають компанії теплокомунальної енергетики під час опалювального сезону та заводи хімічної промисловості. Але і їм вдалося знизити показник на один мільярд. Найбільше падіння попиту на сировину зафіксували за підсумками двох останніх зим.

Одним із головних факторів, які на це вплинули – високі ціни на газ. Дорогі ресурси зробили хімічне виробництво в Україні малоконкурентним. За нинішньої вартості "блакитного палива" деякі підприємства змушені були частково або повністю зупинити власні виробничі потужності. Це також вплинуло на статистичні дані щодо споживання газу.

Популярні новини зараз

"Збільшила до 5 розміру?",- Ані Лорак блиснула розкішним бюстом в глибокому декольте

У страшній аварії загинули батько і донька, Україна в сльозах - "Вбивці нічого не буде?!"

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Сімейна пара 22 роки живе в каналізації - очевидці зайшли в житло і обімліли

Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, Україна понесли значні збитки після анексії Росією Криму. Окупанти вже видобули мільярди кубометрів газу на шельфі Чорного моря.