Одну з найпопулярніших і найдорожчих машин відтепер збиратимуть українські фахівці – поставлятимуть деталі для Bently із Великобританії, а остаточно готувати авто до продажу будуть на вітчизняному виробництві.

Про це йдеться в сюжеті каналу "2+2".

Співвласник компанії, якій доручили займатися цим, запевнив, що все обладнання також виготовлено в Україні. На думку Романа Хоружного, це являється однією із головних складових успіху подібної діяльності.

На розвиток машинобудівництва вплинув розрив економічних стосунків із РФ, але це обернулося позитивними змінами – підприємства тепер роблять ставку на внутрішній ринок і орієнтується на Європу.

"Закупленого обладнання практично немає. Все, що у нас працює, виготовлено в рамках нашого підприємства і є базою нашого виробництва. Виготовляємо для себе, і це є запорукою успіху", - додав він.

Популярні новини зараз

Лідія Таран заради краси довірилася людині в білому халаті - "Спецоперація"

Пономарьов показав, яку дивну штуку носить замість маски: український Дарт Вейдер

Мама Дана Балана навчила сина, як завоювати серце Тіни Кароль: "Борись до кінця"

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

Показати ще

Слід відзначити, що українська продукція користується попитом у двох десятках країн Європи. Наприклад, вітчизняна шумоізоляція значно дешевша від іноземних аналогів, приблизно у десять разів.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що на одному із британських аукціонів продають авто Bentley Mulsanne, яким свого часу користувалася Єлизавета Друга. Попередня вартість машини складає близько 286 тисяч доларів.