Міжнародна група археологів з Норвезького університету зробила дивовижну знахідку: справжній склад зброї, якому виповнилося близько трьох тисяч років.

Під час розкопок в 44 кілометрах від міста Тронхейм вчені знайшли кельти (бронзові сокири) і безліч інших артефактів. Перші екземпляри знайшли археологи-аматори за допомогою звичайних металошукачів: тоді знову побачили світ дев'ять кельтів, наконечники для копій, частини Лура (древній духовий музичний інструмент) і ливарні форми. Про це вчені написали в періодичному виданні університету.

Після того, як професіоналів сповістили про "хлібне" місце, ті вирушили на розкопки. В загальному результаті вдалося віднайти 30 предметів, які є справжніми посланцями з бронзового століття (3500 - 1200 рр. до нашої ери). Вчені припускають, що таке скупчення зброї могло бути складом або релігійним підношенням.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що китайські палеонтологи виявили динозавра, тіло якого покрито "пташиним" пір'ям.

Популярні новини зараз

Студенти підняли бунт через примусову вакцинацію: погрожують відрахувати й виселити з гуртожитків

Епідемія чи кінець світу? Сотні ворон загадково загинули в один день, орнітологи розгублені

Як взимку зекономити до 80 % на опаленні: українці знайшли дієвий спосіб – "по-радянськи"   

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще