Служба безпеки України не має наміру переглядати рішення про заборону в'їзду в Україну співачці Юлії Самойловій, яка має представляти Росію на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2017.

Рішення остаточне і немає жодних підстав його міняти. Про це заявив радник глави СБУ Юрій Тандіт, передає "УНІАН".

"Ми своє слово сказали. Ми у будь-якому разі зробили те, що могли зробити. Можу сказати, що, звичайно, зараз це рішення намагатимуться розкручувати російські пропагандисти", - зазначив він.

Тандіт додав: закон є закон, і перед ним усі рівні, а Самойловій українська сторона бажає творчих успіхів.

Однак, незважаючи на це, радник упевнений, що Кремль неодмінно спробує дискредитувати дії СБУ, піднявши галас у пресі.

Популярні новини зараз
Експерт передбачив руйнування світового порядку протягом кількох років: через путіна кожна країна світу зможе зберігати ядерну зброю Кадирівці ґвалтують мобілізованих з "ДНР": дружини звернулися до клоуна-Пушиліна Гречка продовжує стрімко дешевшати: які цінники виставили українські супермаркети Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Нагадаємо, у 2015 році Самойлова незаконно відвідала Крим і виступила на фестивалі в Керчі. У зв'язку з цим, 22 березня 2017 року СБУ на три роки внесло її до чорного списку нев'їзних артистів.

Організатори пісенного конкурсу запропонували Самойловій брати участь дистанційно - за допомогою супутникового зв'язку. Однак ані Україну, ані Росію такий варіант не влаштував.

"Первый канал" пообіцяв відправити артистку на Євробачення-2018.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Самойлова заспівала пісню, не дочекавшись конкурсу.