Член Громадської ради при Міністерстві оборони Петро Цибенко вважає, що День захисника вітчизни потрібно святкувати 23 лютого.

"Нове свято, день захисника України 14 жовтня, це чергова спроба влади підмінити поняття. Ветерани незадоволені. Наше свято - 23 лютого", - сказав український чиновник на відео, яке користувачі розмістили в Facebook.

Користувачі обурилися цією позицією чиновника. Нагадали йому, що Україна зараз стримує агресію Росії.

Член Громадської ради при Міністерстві оборони Цибенко каже: "Нове свято, день захисника України 14 жовтня, це чергова...

Posted by Alexey Alexios Lipiridi on Sunday, 2 April 2017

Популярні новини зараз
Зима ще не відступила - наприкінці березня на Україну чекають сильні снігопади Одразу на 11 гривень: в українських супермаркетах підскочили ціни на рис, скільки доведеться викласти за кіло Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня
Показати ще

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що в Кремлі давно оцінили наслідки зміни курсу України на Європу, тому єдиним козирем в підриві державності російська влада бачить колишнього президента-втікача Віктора Януковича, промови якого почали активно транслювати місцеві ЗМІ.

Янукович використовується Кремлем з однією метою: донести пропагандистські заклики щодо окупованих територій не тільки російським глядачам, а й міжнародного співтовариства.