Відомий український журналіст Юрій Макаров побажав росіянам, які вийшли на стежку війни проти України, смерті.

Про це він написав у авторській статті для порталу "Тиждень".

"Періодичні істерики місцевих шанувальників "руського духа" — хімічно чиста маніпуляція. Кожне викриття, кожне звинувачення українців у фашизмі, націоналізмі, расизмі й утисках зрозуміло кого дає начебто моральне право залишатися "над битвою", а ще точніше співвідносити себе з "добрими росіянами". Для мене вони всі злочинці, доки не заберуться з моєї країни. Усім їм я бажаю смерті", - заявив Макаров.

Крім того журналіст додав, що сам є етнічним росіянином, але кожного, хто знаходиться по ту сторону лінії зіткнення, вважає "поганим москалем".

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", український письменник та політичний діяч Василь Шкляр висловив свою думку щодо ціни Донбасу.

Популярні новини зараз
Ухилянти намагаються прорватися до Білорусі: сунуть навіть за гроші Пенсія буде доступна лише одиницям: нові вимоги до мінімального стажу Школярі масово викидають обіди: що не так з новим шкільним меню ПФУ змінив правила виплат: як тепер перевірятимуть пенсіонерів
Показати ще