Россельхознадзор повідомляє, що Україна перекрила транзит яєць з Туреччини до Росії. Там кажуть, що інформацію про це отримали від державної ветеринарної та фітосанітарної служби України. "Не допускається транзит до Росії через територію України інкубаційного яйця з Туреччини", - йдеться в повідомленні контрольного відомства. При поставках яєць в країну Россельхознадзор радить користуватися іншими маршрутами.

Влітку голова правління Національного союзу виробників молока Росії Андрій Даниленко заявив, що це може стати серйозною проблемою. "Одне з ключових питань продовольчої безпеки - це питання генетики. Все насіння заводиться, всі інкубаційні яйця - привізні. Ось тут є серйозні ризики. І якщо в молочній галузі вітчизняні виробники здатні і прагнуть замістити ввезену продукцію з країн, що потрапили під санкції, то тут зробити це набагато складніше", - зазначив фахівець.

Торік Росія обмежила ввезення в країну українських овочів і фруктів, наклала заборону на поставки сиру, соєвих бобів, кукурудзяної крупи, соків, фруктових, овочевих і рибних консервів, молока та молочної продукції, спиртних напоїв, солодощів.