Путін пропонував Олланду і Меркель домовитись без України

поділитись

Кремлівський план з урегулювання ситуації в Україні передали Олланду і Меркель учора у другій половині дня. Російський президент пропонував обговорити його без залучення української сторонни, – пише у соцмережі нардеп Мустафа Найєм.

"Олланд і Меркель думали недовго, після чого Кремлю було передано ультимативна вимога передати той самий пакет пропозицій з "планом Путіна" українській стороні. В Москві довго сперечалися, але в результаті по-імперськи уступили. І до вечора Кремль офіційно передав пропозиції Володимира Путіна – Петру Порошенко", - розповів Найєм.

Ще за кілька годин стало відомо, що перед приїздом до Москви Ангелла Меркель і Франсуа Олланд відвідають Київ. Прибудуть на переговори в Москву, ознайомившись з думкою української сторони.

Сьогодні вони прибудуть до Москви, щоб обговорити із Володимиром Путіним шляхи врегулювання конфлікту на Донбасі. За інформацією джерела Wall Street Journal, йдеться про надання регіону більшої автономії.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
"Американський народ повинен знати, про що Трамп говорив з "ворогом""
0
0
14:18 22.07.2018
Шахов наголосив, що в сьогоднішніх умовах, коли не виконано жодне з цих вимог, проводити референдум на окупованих територіях не можна ні в якому разі
0
0
13:59 22.07.2018
Італійська опозиція знайшла потрібні слова і розкритикувала одіозного міністра
0
0
13:42 22.07.2018
"А де ж реальні справи? Коли ви нарешті виконайте вашу знамениту обіцянку"
0
0
11:36 22.07.2018