Колишні російські військові зустрілись з полоненими ГРУшниками

поділитись
Хотіли поспілкуватися "як росіянин з росіянином" і переконати в тому, у що ще рік тому не вірили самі

Колишні російські силовики, які перейшли на бік України, зустрілися в госпіталі з полоненими російськими спецназівцями. Колишній офіцер ФСБ і спецназівець Ілля та Олексій заявили, що хотіли поспілкуватися як росіянин з росіянином і переконати в тому, у що ще рік тому не вірили самі.

Про це повідомляє ТСН.

Спочатку колишні російські військові Ілля та Олексій провідали Олександра Александрова. Він швидко знайшов спільну мову з хлопцями.

Александров співпрацює зі слідством, а наданий адвокат його цілком влаштовує. Він розповів, що українці його не ображають і лікують, а російський консул провідав лише на дев'ятий день.

"Допомога з того боку - ну, хіба у співчутті співгромадян. Поки якоїсь допомоги я реально не бачив. Консул приходив, ми тільки з ним спілкувалися, конкретних відповідей не було на наші запитання. Поки що", - зазначив Александров.

Він лежить у VIP-палаті, а медикам вдалося зберегти йому ногу від ампутації. Александров досі не може зв'язатися зі своїми родичами.

Читайте также: У російському посольстві відмовилися прийняти скаргу полоненого ГРУшника

Після фото з російським прапором, колишні ФСБшника пішли в сусідню палату до капітана Євгена Єрофєєва.

На контакт він іде складніше і не погоджується з думками земляків, які перейшли на бік України. Єрофєєв навіть не переживає щодо свого звільнення з російської армії заднім числом.

"Тобто, тебе кинули, і ти все одно хочеш назад, так? На Донбас хочеться ще поїхати?" - запитує колишній російський військовий Олексій.

Єрофєєв відповів на це, що "вже прощай зброя" і на цьому все закінчено.

Він не відмовляється від українського адвоката, але намагається оскаржити звинувачення в тероризмі.

Нагадаємо, російський консул зустрівся із затриманими спецназівцями. Вона тривала майже дві години. На час візиту російського дипломата в лікарні посилили заходи безпеки.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Такие данные содержатся в результатах опроса "Электоральные настроения и социально-экономические проблемы разных групп населения Украины: лето 2018"
0
0
10:26 16.08.2018
Які новини відомі про українського політв'язня
0
0
09:43 16.08.2018
Хто може надати допомогу морському флоту України
0
0
22:29 15.08.2018
Окупанти продовжують свій наступ
0
0
21:30 15.08.2018