Учора в мережі з'явився промо-ролик столиці до Євробачення-2017 року з мером Віталієм Кличком у головній ролі. І реакція киян не змусила себе довго чекати.

Мешканці міста розділилися на два табори: одних відео повеселило, інших - відверто обурило. Мовляв, не все так райдужно у Києві, як представив потенційним гостям столиці міський голова.

Один із користувачів соцмереж вирішив допомогти Кличку показати Європі справжнє місто і опублікував виправлене відео у Facebook.

"Друзі, мене, як і багатьох, здивувало офіційне відео міста до Євробачення, і я вирішив зробити свій, альтернативний ролик. Я розумію, що потрібно показати лише хороші сторони, але я б хотів звернути увагу і на погані. Це проблеми з комунальним транспортом , це проблеми з незаконними забудовами, проблеми з поліцією, Подільський міст, який "будують" більше 20-ти років і звичайно глобальна проблема бруду в місті... Київ - чекає гостей Євробачення!" - написав автор Олег Ритвін.

Друзья, меня как и многих удивило официальное видео Города к евровидению и я решил сделать свой, альтернативный ролик. Я понимаю, что нужно показать только хорошие стороны, но я бы хотел обратить внимание и на плохие. Это проблемы с коммунальным транспортом, это проблемы с незаконными застройками, проблемы с полицией, Подольский мост который "строят" более 20ти лет и конечно глобальная проблема грязи в Городе.... Киев - ждет гостей евровидения! Использовал видео и фото из открытых источников. Навыки видео монтажа у меня минимальные - извините. Неинтересный Киев Наш Киев

Популярні новини зараз
Люди з дахів благають про допомогу: воїни ЗСУ з дрона показали пекло на лівому березі Дніпра Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки Це як вбити людину і відкупитися: Ярмак розкритикував намагання Лободи розкаятись перед українцями "Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників
Показати ще
Posted by Oleg Rivtin on Wednesday, 29 March 2017

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", журналісти показали жахливий стан "воріт" Києва.