До початку "Євробачення" залишилося трохи більше місяця, і підготовка йде повним ходом. Проте не всі переймаються тим, яке враження справить українська столиця на численних глядачів міжнародного пісенного конкурсу.

Що саме ризикують побачити зарубіжні гості у Києві, показало видання "Інформатор", журналіст якого прогулявся з камерою біля найбільшого залізничного вокзалу.

Як видно зі знімків, туристи зможуть достатньо «намилуватися» розбитим асфальтом та плиткою, відчути аромати вуличної торгівлі, спостерігати іржаві потяги та купи сміття повсюди.

Підземні переходи біля вокзалу не мають нормального освітлення, а ескалатори не працюють кілька місяців.

Єдиним місцем ідеальної чистоти стала зона так званого спеціального обслуговування, де базується парк ВІП вагонів-салонів. У відмінному стані перебуває і рухомий склад.

Популярні новини зараз
Покровська батьківська субота 30 вересня: що заборонено цього дня і що робити, якщо не можете піти до церкви Українцям безплатно встановлять "розумні" електролічильники "Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще