Американська корпорація Google підписала мирову угоду з Федеральною антимонопольною службою (ФАС) Росії, яка передбачає відновлення роботи магазину Google Play на території анексованого півострова Крим.

За інформацією російських ЗМІ, у разі невиконання вимог, Google погрожують суди та санкції. Крім того, американська корпорація зобов'язана надати усім росіянам право вибору пошукової системи за замовчуванням.

"Google зобов'язаний визнати Крим російським і дати можливість мешканцям півострова обрати пошукову систему", - заявив директор з проектної діяльності Інституту розвитку інтернету Арсеній Щельцин.

Зазначається, що усі пристрої на території Росії, в тому числі і в окупованому Криму, які працюють на ОС Android, з наступним оновленням отримають вікно, яке пропонує користувачу обрати пошуковик.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Міша Заливако зізнався ще до фіналу, що перебуває у відносинах: "Вона там не випадково"

Юля "Зайка" підказала, що "Холостяк" Заливако прийде до неї в 11 випуску шоу: "Не отрекаются любя"

Дантес показав, де гуляє на травневі без Дорофєєвої: "Непередавана радість"

СТБ пояснив, чому Юля "Зайка" вилетіла з "Холостяка": "Злили учасницю, так і скажіть"

Показати ще

Нагадаємо, що Google заблокував доступ до Google Play мешканцям Криму у 2015 році у зв'язку з американськими санкціями проти Росії.

Як повідомляв портал "Знай.ua", російська влада планує обмежувати швидкість інтернету на сайтах, які не виконують рішення місцевих судів.