Група вчених відкрила п’ять нових видів комарів, серед яких знайшли таких представників комах, які виявились байдужими до людської крові.

Про результати досліджень написали дослідники з Естонського університету природничих наук, Університету Турку та бразильського Університету Сан-Паулу у виданні ZooKeys.

Спеціалісти з Естонії дослідили життя кровопивць. Виявилося, що не всі види цих жалючих комах харчуються клітинами крові.

Відкриті вченими комарі не п'ють кров ані людей, ані тварин, а отже не становлять загрози як розносники небезпечних захворювань.

Знайдені комарі досягають у довжину до двох міліметрів. Їх ореол проживання – тропічні ліси. Завдяки вологому та теплому клімату, у цих регіонах комарів налічується величезна кількість.

Популярні новини зараз

Вікторія Смеюха і Слава Камінська з "НеАнгелів" попрощалися з українцями: зробили це востаннє

Тіна Кароль розкрила правду про свій роман з Баланом: "Нав'язати любов неможливо"

Зірка "Кварталу" Ірина Сопонару потонула в молодильному дзеркалі: "Нереалка..."

Філіп Кіркоров на "Євробаченні" попався на плагіаті України: "Сукня Ані Лорак, стиль Лободи"

Показати ще

Ці п’ять видів комах харчуються виключно органікою та виконують роль редуцентів. Їх личинки харчуються відмерлими органічними речовинами.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", вчені розкрили таємницю зору нічних комах. Вони орієнтуються у просторі за зірками та здатні кольори та рухи в абсолютній темряві.