Група вчених відкрила п’ять нових видів комарів, серед яких знайшли таких представників комах, які виявились байдужими до людської крові.

Про результати досліджень написали дослідники з Естонського університету природничих наук, Університету Турку та бразильського Університету Сан-Паулу у виданні ZooKeys.

Спеціалісти з Естонії дослідили життя кровопивць. Виявилося, що не всі види цих жалючих комах харчуються клітинами крові.

Відкриті вченими комарі не п'ють кров ані людей, ані тварин, а отже не становлять загрози як розносники небезпечних захворювань.

Знайдені комарі досягають у довжину до двох міліметрів. Їх ореол проживання – тропічні ліси. Завдяки вологому та теплому клімату, у цих регіонах комарів налічується величезна кількість.

Популярні новини зараз

Могилевську застукали за шкідливою звичкою, такою співачку ще не бачили

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

Ломаченко після бою з Лопесом ліг під ніж хірурга - 12 раундів практично з однією рукою: "Відколов шматок..."

350-кілограмова дівчина "здулася" заради кохання, прозріли всі: "Це що, наречена?"

Показати ще

Ці п’ять видів комах харчуються виключно органікою та виконують роль редуцентів. Їх личинки харчуються відмерлими органічними  речовинами.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", вчені розкрили таємницю зору нічних комах. Вони орієнтуються у просторі за зірками та здатні кольори та рухи в абсолютній темряві.