Група вчених відкрила п’ять нових видів комарів, серед яких знайшли таких представників комах, які виявились байдужими до людської крові.

Про результати досліджень написали дослідники з Естонського університету природничих наук, Університету Турку та бразильського Університету Сан-Паулу у виданні ZooKeys.

Спеціалісти з Естонії дослідили життя кровопивць. Виявилося, що не всі види цих жалючих комах харчуються клітинами крові.

Відкриті вченими комарі не п'ють кров ані людей, ані тварин, а отже не становлять загрози як розносники небезпечних захворювань.

Знайдені комарі досягають у довжину до двох міліметрів. Їх ореол проживання – тропічні ліси. Завдяки вологому та теплому клімату, у цих регіонах комарів налічується величезна кількість.

Популярні новини зараз

Ідеальний маринад для оселедця – як приготувати рибу вдома так, щоб забути про магазинну

Порошенка підкосив черговий удар - пішла з життя дуже близька людина

Українські пенсіонери отримають приємний "бонус" після індексації — якою буде надбавка

Літо готує українцям аномальну погоду, метеорологи дали дивний прогноз

Показати ще

Ці п’ять видів комах харчуються виключно органікою та виконують роль редуцентів. Їх личинки харчуються відмерлими органічними  речовинами.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", вчені розкрили таємницю зору нічних комах. Вони орієнтуються у просторі за зірками та здатні кольори та рухи в абсолютній темряві.