Економісти партії «Наш край» порахували, скільки грошей виводить з економіки України сьогодні олігархат та прийшли до висновку, що це приблизно 5 млрд доларів на рік, «вимиваючи гроші з простих людей»

Такі цифри навів народний депутат партії «Наш край» Сергій Шахов в ексклюзивному інтерв’ю Politeka Online.

«Я звернувся до народних обранців, щоб підтримали мій законопроект і заборонили олігархам відключення газу взимку. Я вніс постанову, щоб комунальні підприємства платили ціну звичайного споживача, у нас сьогодні будь-яке державне підприємство платить комерційну ціну – це втричі більше, ніж платить звичайний споживач.

Чому сьогодні некомерційні підприємства електротранспорту повинні платити за комерційною ціною? Сьогодні вирішили олігархи через Кабмін, через НКРЕКУ награбувати собі гроші, нібито люди цього не помітять »

Популярні новини зараз

Гросу зізналася, чому так довго приховувала кохання з Полянським: "Люди одразу помічають"

Злата Огнєвіч заговорила про любов до себе у відвертих сукнях: "Відчувала себе вільною"

Співачка Slavia показала Дзідзьо, кого він втратив: коротка спідниця і ноги від вух

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Показати ще

Сергій Шахов закликав парламент проголосувати законопроект 7408:

«Я звернувся до парламенту, дай Бог, щоб законопроект 7408 проголосували народні депутати: за заборону в опалювальний сезон і не тільки в опалювальний відключати газ обленерго, як це було, наприклад, в Кропивницького – цілий мікрорайон цієї зими відключили»

Народний депутат вважає, що той склад Кабінету Міністрів України не працездатний і потребує кардинальної зміни.

«Я запропонував повністю розігнати Кабінет міністрів, переобрати його поки ще немає президентських і парламентських виборів. Хоч один орган повинен в нашій державі нормально працювати».

За словами Шахова, протягом 5 місяців сім’ї шахтарів не отримують заробітню плату. Шахтарів, які страйкували сьогодні переслідують.

Шахов стверджує, що на фоні корупції та зухвалості чиновників “може бути вибух в середині соціального, шахтарі можуть прийти всі саме в Київ і повірте, що це буде вже не 93 рік.” – сказав Шахов

“Саме через військову промисловість, саме через червоне золото може наповнюватись економіка нашої держави, в розмірі 5-8% до ВВП – це будуть шалені прибутки для держави, якщо саме ми будемо розвивати нашу державу в вугільній галузі.” – прорезюмував Шахов.