Міністр соціальної політики Андрій Рева під час години запитань до уряду заявив, що протягом першого півріччя 2018-го українцям нарахували нібито "надлишкові суми субсидій". Мова йде про чималі показники – приблизно у 5 мільйонів гривень.

"Коли ми приймаємо урядові рішення щодо нормативів споживання газу, ми виходимо з фактів: у 2016 році було списано 15 млрд грн за рахунок завищених нормативів, у 2017 році - 7 млрд грн, в 2018 році на 1 липня було зайво нарахованих субсидій 5 млрд грн ", - зазначив міністр.

Андрій Рева
Андрій Рева


Більш того, Рева впевнений, що ми зможемо заощадити ресурси під час зменшення норм споживання газу – але про те, що будемо мерзнути взимку після таких змін, чомусь промовчав.

Популярні новини зараз
Атаки стануть ще сильнішими: рф вибрала нову ціль замість ударів по енергетиці Останні копійки відберуть: Ощадбанк змінив правила зняття готівки для пенсіонерів Енергетичний колапс: експерт закликав готуватися, щоб пережити зиму Нові вимоги для водіїв: який документ перевірятимуть на кордоні
Показати ще


Цікаво, що за даними Мінсоцполітики, до кінця року на виплату субсидій можуть знадобитися близько 7 млрд грн.


Дивіться: в Україні запроваджують жорсткі правила нарахування субсидій


Нагадаємо, МВФ оприлюднив невтішний економічний прогноз для України.
Як повідомляв Знай.ua, Польща стане недоступною для українських заробітчан.
Також Знай.ua писав, українці почали частіше брати речі на прокат, аніж купувати.