На свято Покрови Пресвятої Богородиці Юлія Тимошенко відвідала Свято-Стрітенський храм у прифронтовій Костянтинівці.

Лідер "Батьківщини" помолилася за мир і здоров’я українських захисників, а також за утвердження єдиної помісної Української православної церкви.

"Це велике свято для України, день, коли ми шануємо захисників і захисниць нашої країни. Досить довго було прийнято вважати, що в Україні боєздатної армії, по суті, немає. Жили минулою славою, знаходили подвиги в архівах, дивилися на вкриті пилом старовинні хоругви та булави…А коли прийшла біда в країну, коли ворог ступив на нашу святу землю — піднялись наші хлопці й дівчата. З’явилася нова українська армія — народжена не указами і постановами, а серцями і душами українців…", – написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Photo by Alexander Prokopenko
Photo by Alexander Prokopenko

За її словами, поява цих справді великих людей, наших героїв, народження нашої армії — "це справжнє рукотворне диво, не менш приголомшливе, ніж омофор Богородиці над Константинополем".

"Це наша Покрова України! Схиляємо голови з вдячністю перед усіма тими, хто віддав своє життя за Україну. Пам’ятаємо, не забудемо…", – зазначила лідер партії.

"Мир обов’язково повернеться в Україну, а держава дбатиме про воїнів, їхні родини та всіх українців. Донбас буде українським, а кордони України – відновлено. Україна переможе!" – упевнена Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, жінки з "Батьківщини" вирішили підсидіти Юлію Тимошенко.

Як раніше передавав Знай.ua, повідомляв про те, що Тимошенко порадила позбавляти українців паспортів.