Один з українських міністрів більше нагадує інопланетянина, оскільки є абсолютно некомпетентноим

Про це в програмі «Не добрий вечір» заявив її телеведучий Ігор Лесєв, пише Рoliteka.

«Щоб ми ніколи не були здоровими, у нас міністерство охорони здоров’я очолює злий інопланетянин віддалено схожий на людину – Уляна Супрун. Згідно з легендою, Супрун народилася в Детройті. Але мені здається, що це легенда вторгнення викрадачів тіл», – зазначив він.

Більш того, Лесеву навіть вдалося викрити головну мету цього «інопланетянина».

«А вже на планеті Земля злісний інопланетянин з планети Татуїн очолив таємну терористичну організацію, метою якої є біологічні знищення людства. Саме так в Україні з’явився цей персонаж, який взяв для прикриття собі позивний «Уляна Супрун». Якогось іншого виразного пояснення, як цей суб’єкт без вищої медичної освіти, з’явився в наших краях, особисто у мене немає», – підкреслив він.

Популярні новини зараз

В Україні перевірили десятки виробництв: кожна п'ята пачка масла – фальсифікат

Ґрета Тунберг виступила в Давосі з посланням до людства: ″Залишилося 8 років, щоб врятувати планету″

Українці поставили ультиматум Зеленському, відступати нікуди: відео

Заробітчани масово тікають з Польщі, новий "друг" подав руку допомоги: що обіцяють українцям

Показати ще

Як стверджує телеведучий, Супрун навіть «не знає відмінності між вакциною і сироваткою», а також не може надати першу медичну допомогу.

«Супрун не вміє надати першу медичну допомогу. Вона не вміє зробити навіть елементарну перев’язку, що показали події на Майдані зразка 2014 року. Супрун не знає відмінності між вакциною і сироваткою. Супрун взагалі ні х*ена не знає всього, що стосується академічної медицини. Саме тому до неї на прийом не може потрапити жоден головлікар. Тому що п’ять хвилин розмови з Супрун буде достатньо, щоб зрозуміти, що вона не зовсім людина», – уточнив він.