Комітети Верховної Ради з питань запобігання корупції, а також національної безпеки приступили до вивчення звіту Рахункової палати щодо ДП "Украерорух". Про це повідомили народні депутати.

Зокрема, заступник голови антикорупційного Комітету Юрій Савчук заявив, що цей звіт для них важливий, і вони мають намір детально його вивчити.

"Звіт ми отримали. Зараз він в секретаріаті Комітету. З огляду на важливість документа, виносити його на розгляд комітету потрібно не поспішаючи, щоб ми його, скажімо так, не провалили. Тому в даний час звіт вивчається секретаріатом Комітету", - сказав він.

Секретар Комітету ВР з питань національної безпеки Іван Винник в свою чергу підтвердив, що звіт вже отримано, а значить, буде розглянуто найближчим часом.

"Я займуся цим питанням", - заявив депутат.

Популярні новини зараз
Злетіла у повітря база елітних вагнерівців у Попасній: подейкують, що утилізовано самого Пригожина Почали змінюватися ціни на сезонні овочі: скільки коштуватиме кілограм огірків і помідорів Що заборонено робити 14 серпня: Медовий Спас має правильно розпочати Успенський піст 400 гривень за 20 хвилин: в Україні з'явилися умільці, які користуються "золотим часом" та безпорадністю людей
Показати ще

Після повного аудиту ДП "Украерорух", Рахункова палата виявила низку порушень, допущених посадовими особами підприємства, і звернулася в СБУ. За виявленими фактами відкрито кримінальне провадження.

Дивіться: Про факти корупції на державному підприємстві "Украерорух"

Нагадаємо, "Украерорух" опинився в "чорному списку" СБУ. Як повідомляв "Знай.ua", компанія "Украерорух" оскандалилась сумнівним тендером. Також "Знай.ua" писав, доходами Бабейчука займуться антикорупціонери.