Андрій Садовий вважає, що українське суспільство не готове до легалізації канабісу та проституції.

Мер Львова розповів, що думає про найдревнішу професію та вживання наркотиків, а також зізнався, що і він бавився коноплею.

Про все це Андрій Садовий повідав у інтерв'ю блогеру та бізнесмену Андрію Оністрату в його програмі "Банкір, який біжить".

За думку міського голови Львова,  українське суспільство сьогодні не готове погодитись на легалізацію канабісу та проституції.

"Кожне суспільство має мати готовність до тих чи інших речей. От я не переконаний, що наше суспільство сьогодні готове до цього. Дискусія напевне є потрібна. І якщо буде дискусія, то ми побачимо різні позиції та вийдемо на якусь прийнятну думку. Але сьогодні однозначно мати тверду позицію – це буде нечесно, це буде популізм" – заявив Андрій Садовий.

Популярні новини зараз

У Києві по-звірячому зарізали молодого хлопця, стік кров'ю посеред вулиці: у копів жодної зачіпки

Каменських показала, як вони з Потапом схудли і помолодшали після весілля: "Надихаєте"

Між Пугачовою та Галкіним пробігла "чорна кішка": "Витрачаю на тебе...."

П'яний улюбленець Кадирова Ємельяненко загримів за ґрати, що накоїв боєць ММА

Показати ще

За його словами, це ті професії, які завжди були, завжди є і завжди будуть.

"Тому держава тут повинна вибудувати свою формулу. Ви заставили мене задуматися. Я думаю, що в рамках наступних виборчих перегонів я сформулюю свою чітку позицію. Її треба ще доопрацювати. Треба готувати суспільство. Коли йде просвітницька діяльність, коли показують всі плюси та мінуси, то тоді люди свідомо приймають рішення" – додав Андрій Садовий.

Також Андрій Садовий зізнався, що замолоду курив канабіс.

"Досвід такий мав, коли мені було більше двадцяти років. Але більше не хочу " – розповів Андрій Садовий.

У жовтні мер Львова Андрій Садовий заявив, що братиме участь у президентських виборах наступного року. Він сподівається пройти у другий тур президентських виборів та зустрітися там з лідером Громадянської позиції Анатолієм Гриценком.

Нагадаємо, ми розповідали про те, чи виправдав Андрій Садовий довіру й очікування львів'ян, і які він бачить перспективи розвитку країни.

Як повідомляв портал Знай.ua, Андрій Садовий підтримує ініціативи російського "Альфа-банку".

Також Знай.ua писав, Садовий конфліктував з Гандзюк перед замахом на неї