Можливо, Садовий Андрій для вас - той політик, який викликає симпатію і є перспективним кандидатом у президенти. Сьогодні питання його попадання в Раду дискусійне. Одні вважають, що рейтинги Садового надто низькі. Інші абсолютно не вірять опублікованим результатам. І вважають дані досліджень неправдивими. Дізнайтеся, як градоначальник підтримує Львів. Чи виправдав він довіру й очікування львів'ян? І які бачить перспективи розвитку країни? Читайте всю правду прямо зараз!

Біографія

Дата народження - 19 серпня 1968 року.

Вже більше 10 років зберігає за собою крісло львівського мера. Більшість жителів Львова підтримують політика. Його рейтинг один ыз найвищих на тлі інших мерів. Засновник партії «Самопоміч». У минулому - медіа-бізнесмен.

Увійшов у другу сотню найвпливовіших українців. Врівноважений, спокійний. Відомий жорсткою позицією щодо тарифів ЖКГ. Досить гострий, коли спілкується зі своїми колегами.

Вважає Львів молодіжною столицею України. Велику увагу приділяє підростаючому поколінню: впровадив проект надання грошової допомоги випускникам, які отримали найвищі бали із ЗНО.

Андрій Садовий
Андрій Садовий

На чолі з Садовим Львів підтримує обдаровану молодь наступним чином: 15 випускників, що отримали по 200 балів, були нагороджені сумами по 2000 грн. Двоє учнів отримали грошову винагороду по 10 000 грн. Вони набрали по 400 балів. Таке заохочення, безсумнівно, було сприйнято з позитивом.

Мер міста впровадив також новий стандарт для бібліотек у Львові. Це сучасний, комфортний простір, де діти не тільки вчаться, але й відпочивають. Таких бібліотек у Львові вже 12. Планується відкрити ще 8 закладів подібного формату.

Глава міста також піклується про дитячі садки: займається їх відновленням. До 2020 року планує вийти на нульову чергу до львівських дитсадків.

Вивчав досвід роботи з ветеранами війни з ряду інших країн. Намагався робити для ветеранів усе те, що в силах місцевого самоврядування.

Під час власної відпустки не витрачає час марно. Намагається в період, коли повинен відпочивати, зробити щось корисне задля жителів України. Їздить по різних містах країни з програмою, спілкується з різною аудиторією. Він був у Одесі, Херсоні, Запоріжжі, на Донбасі.

Політик розповідає про успішні міста, про їхні стратегії розвитку, що в світі корисного зроблено взагалі. Він вважає, що є багато всього, що необхідно черпати українцям.

Упевнений, що потрібно залучати весь світ до ситуації в нашій країні, щоб допомогти повернути наших полонених, і Сенцова в тому числі, на батьківщину. Його кредо - боротися за людей, боротися за незалежність, надавати взаємодопомогу.

Громадський діяч може розмовляти українською, російською мовою, англійською та польською.

Національність - українець. Твердження щодо того, що він - єврей, не мають підстав.

Хобі, захоплення: вивчає і робить гімнастику тай-дзи.

Улюблена кава - флет-вайт (подвійний еспресо з молоком).

Віросповідання: греко-католик.

Андрій Садовий
Андрій Садовий

Сім'я

Дитинство та юність пройшли у Львові. Тут майбутній політик народився і виріс.

Батьки: мама - викладач, батько - інженер на львівському автомобільному заводі. У Андрія Івановича є молодша сестра Ірина.

Сім'я: дружина Катерина Орестівна Кіт-Садова (30.09.1974 р.н.). За освітою - мистецтвознавець, навчалася у Львівській академії мистецтв. Народилася на Прикарпатті. Родом із міста Калуш. Її мати - креслярка конструкторського бюро, батько - начальник колії Калуської залізниці.

Діти: подружжя виховує п'ятьох хлопчиків. Синів звуть Іван-Павло (2002 р.н.), Тадей-Лука (2004 р.н.), Михайло (2006 р.н.), Йосип (2008 р.н.), Антоній (2011 р.н.)

Катерині було 26 років, коли вона вийшла заміж. Познайомилася з майбутнім чоловіком, будучи студенткою. Це сталося в День Львова. Їх познайомив спільний знайомий Андрій. Перше знайомство відбулося на Бернардинському дворику.

Весілля зіграли не відразу, а лише шість років після першої зустрічі. Саме Катерині доводилося наполягати на кожному черговому побаченні. Але їй дуже хотілося бачити цю людину, спілкуватися з нею.

Весілля відгуляли в Італійському дворику в центрі Львова. Зараз жінці доводиться нелегко, оскільки всі тяготи по вихованню дітей лягають на її плечі. Чоловік, в силу своєї зайнятості, приходить втомлений досить пізно з роботи.

Родині допомагає няня, адже з п'ятьома хлопчаками впоратися нелегко. Крім цього, є домашні тяготи: прибирання, приготування їжі тощо. Катерині потрібно кожній дитині приділяти увагу, займатися. З цим вона справляється і не розуміє, коли батьки кажуть, що одну дитину виховати важко.

Андрій Садовий з родиною
Андрій Садовий з родиною

У вихованні дітей допомагають їй і батьки. Зокрема, мама Катерини і батько Андрія. До речі, одного з синів, який народився в той же день, що і його дідусь, назвали на честь нього Іваном. Цікаво, що четвертий син названий на честь чоловіка Святої Марії, матері Ісуса Христа, Йосипом.

Освіта

Після закінчення школи поєднував навчання у Львівському технікумі радіоелектроніки з роботою на ринку.

Потім служив у армії, після чого вивчав прилади та електронні пристрої у Львівському політехнічному навчальному закладі, який закінчив у 1995 році.

Але через два роки продовжив навчання у Львівському політехнічному інституті: здобув економічну освіту за спеціальністю «фінанси і кредит».

Магістр державного управління при НАДУ (в 1999 році закінчив Академію держуправління при президенті України).

Кар'єра і бізнес

Перші гроші почав заробляти на ринку. Поєднував навчання з роботою - рубав м'ясо.

Пізніше працював за фахом - регулював радіоелектронну апаратуру на ПО «Львівприлад».

З 1992 р. протягом трьох років - заступник директора Львівського відділення Фонду соціальної адаптації молоді.

Наступні чотири роки - голова правління «Фонду розвитку Львівщини».

Протягом восьми років виступав головою Правління ВАТ «Південьзахіделектромережбуд».

Потім чотири роки головував на телерадіокомпанії.

Згодом - директор «Інституту розвитку міста». Видавець журналу «Місто».

Андрій Садовий з родиною
Андрій Садовий з родиною

У 2005 році заснував громадське об'єднання «Самопоміч». Лідер фракції, яка саморозпустилася у вересні 2018 г. Ця партія підтримувала всі реформаторські закони.

З 26.03.2006 р - міський голова Львова.

Компромат і чутки

Як став мером

Тут ситуація досить прозора і не треба бути великим експертом, щоб зрозуміти, яким чином Садовій організував свою піар кампанію.

Паралельно з бізнесом Садовій почав будувати свою медійну імперію, в яку входила популярна тоді газета «Поступ». Після її закриття залишилася телерадіокомпанія «Люкс» (одна з найпопулярніших ФМ-станцій міста). Пізніше в імперію увійшли радіостанції Lux FM (Львів), Lux FM (Київ), Радіо і ТБ 24, сайти Zaxid.net, Football24.ua і рекламне агентство «Люкс».

Такий величезний список найрізноманітніших ЗМІ дозволяє зробити так, щоб ваше ім'я чули скрізь і в дуже хорошому світлі.

Друг для всіх

Звичайно, Садовій не став входити в "Партію Регіонів", коли при владі був Янукович. Цього б не зрозуміли його виборці. Хоча судячи з усього він був зовсім не проти. Зате після цього він здружився з Колесніковим, якого вважають компаньйоном Ахметова. А останній вклав чимало ресурсів в Януковича.

До речі, цікаво, що на відео зі святкування дня народження Януковича можна знайти і Садового (1.37).

А ось вже на Євромайдані мер Львова розповідав, що «донецькі» програли, Янукович втік з країни, а мер Львова отримав можливість круто і на новий рівень просунути свій політичний проект «Самопоміч».

Земельний скандал

Останні новини стосуються саморозпуску київської фракції «Самопоміч». Причина події - корупція. Один із членів об'єднання захопив незаконним шляхом понад 1,4 га землі.

Четверо депутатів партії підтримали корупційну аферу - вони виступили на підтримку рішення Київської міськради щодо виділення ділянок сім'ї Романа Марченко в столиці. Глава партії Гусовський у тому числі. За що разом із трьома іншими членами об'єднання був виключений із фракції.

Внутрішнє партійне розслідування виявило неправомірні факти шахрайських дій колеги. Єдино правильним виходом став саморозпуск об'єднання. Матеріали розслідування махінацій із дванадцятьма ділянками землі передані до НАБУ та НАЗК.

У 2015 році, крім дружини та дітей, вносить у декларацію тещу Марію Михайлівну. Зарплата декларанта склала 107 тис. 322 грн. Готівкою у нього - 15 тис. доларів і 45 тис. 234 грн. Взято позику в розмірі 1 млн. грн. У 2017 Катерина Орестівна набуває «Шкоду Кодіак Стайл» 2017 р.в.

міський голова Львова та голова партії “Самопоміч
Андрій Садовий

У інтерв'ю Наталії Влащенко Садовий зізнався, що президентське крісло вважає електричним стільцем. За його словами, - це дуже серйозна відповідальність. Однак він, як відомо багатьом, - людина серйозна та обов'язкова. Дехто вважає, що мер Львова зможе навести порядок у країні. А якщо не буде таких людей у нас у країні, то станеться трагедія.

У 2010 звертався з протестом до Геннадія Кернеса - мера в Харкові. Пред'являв претензії щодо грубого публічного знищення в цьому місті пам'ятної дошки Йосипу Сліпому, Патріарху УГКЦ.

Досить часто на адресу Садового надходили погрози. Більш того, на його життя неодноразово робили замах. Самим кричущим випадком був інцидент, що стався в 2015 році, коли у двір будинку, де він із дружиною і дітьми мешкає, була кинута граната. Сім'я була вдома. На щастя, ніхто не постраждав. Було лише пошкоджено силовий кабель. Зловмисника затримали.

Львівське сміття

Проблем з цим насправді у Львові досить давно і почалася ще до мерства Садового. Але головні проблеми почалися в 2016-му році. Тоді сталася пожежа на території Львівського полігону твердих побутових відходів. Її гасили добу, а троє пожежників загинули під завалами.

Закриття місцевого полігону ТПВ призвело до санкціонованого і несанкціонованого вивозу сміття зі Львова в Львівську та інші області України, в тому числі - на необладнані для прийому сміття місця.

У 2017-му році був самий пік цієї проблеми. У Львові спостерігаються всі великі обсяги складованого у дворах будинків сміття і засилля щурів. Але через півтора місяця все сміття вивезли і поки що вирішили проблему. Але доки це буде.

Фотографії

Андрій Садовий
Андрій Садовий

Сергій Гусовський і Андрій Садовий
Сергій Гусовський і Андрій Садовий

Андрій Садовий
Андрій Садовий

Відео

Дивіться відеоролик-інтерв'ю Андрія Івановича Жанні Немцовій. Що він казав про політика Саакашвілі? Чи є він політичним союзником Садового? Знайдіть відповіді на багато інших цікавих запитань, у тому числі й стосовно корупції в Україні.

Посилання

Фейсбук.

Инстаграм.