Останнє опитування громадської думки від Київського міжнародного інституту соціології зафіксувало, що керівник студії "Квартал 95" Володимир Зеленський міцно закріпився на другому місці в рейтингу можливих кандидатів у президенти, пише Gazeta.ua.

Його відрив від чинного глави держави Петра Порошенка, який іде третім, зріс до 3%, що більше статистичної похибки. Блогери й експерти, розмірковуючи про причини такого розкладу сил, відзначають, що президенту Порошенку не допомогло ні запровадження воєнного стану, ні отримання Томосу про автокефалію української церкви, оскільки головні проблеми суспільства не вирішуються, а корупція продовжує процвітати.

"Ще вранці, коли тільки-но з'явилися дані соцопитування КМІСу, можна було дивуватися: а чому це Зеленський за місяць збільшив відрив від Порошенка, незважаючи на воєнний стан і Томос. Але вже до вечора все зрозуміло стало. Семочко, Насіров... Не можна однією рукою робити одне, а другою інше. Тому що не можна. Не під час війни. Не в нашій країні. Люди не дебіли. І лохів серед нас стає дедалі менше. Стрімко менше, катастрофічно", – підкреслив Денис Семенов, співзасновник Quantum Future Lab.

Згоден з ним і політичний експерт аналітичного порталу "Слово і Діло" Валентин Гладких. Він вважає, що останні кроки та заяви чинного президента, можливо, додали йому ваги як державному діячеві, але не дали нічого з електоральної точки зору.

"Ми йдемо своїм шляхом"! А рейтинг йде своїм шляхом... У напрямку "о пів на шосту". Зараз схоже на те, що "державний діяч" упевнено програє не тільки ЮВТ, яка є лідером електоральних симпатій, а й лідеру "глядацьких симпатій" Зеленському, який має шанси не тільки потрапити до другого туру, а й скласти там серйозну конкуренцію будь-якому кандидату", – написав Валентин Гладких на своїй сторінці у Facebook.

Популярні новини зараз

Переможець "Холостячки" Андрій Задворний не повірив Златі Огнєвіч: "Жах, а не вибір"

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

Щедрі на неприємні прогнози для Петра Порошенка і блогери.

"Петру Олексійовичу можна сміливо забувати про другий термін і починати замислюватися над першим..." – зазначив Mihail Shnayder, очевидно, натякаючи на тюремне ув'язнення, яким опозиціонери погрожують нинішній владі за корупцію.

А користувач Sergey Naumovich наголошує, що зростанню популярності президента не сприяє навіть потужна інформаційна кампанія.

"Цілодобовий ПАП у прямому ефірі чи не всіх телеканалів країни кардинально не впливає на його ж рейтинг/антирейтинг", – підкреслив він.