В 2018 році Департаментом контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки, яка безпосередньо підпорядковується СБУ, було заблоковано понад 300 Інтернет-ресурсів, про що повідомляє відомча прес-служба.

Як випливає з повідомлення, СБУ блокувала виключно сайти, які використовувалися Росією для ведення гібридної війни проти України, а також поширення неправдивої інформації. Крім того, обмежена робота ресурсів, які застосовувалися міжнародними злочинними угрупованнями для поширення деструктивної інформації.

У відомстві підкреслили, що протягом усього року підвищена увага приділялася інформаційній сфері та профілактиці в ній правопорушень. В рамках проведення заходів були прийняті заходи превентивного впливу до 220 адміністраторів різних Інтернет-співтовариств з загальною аудиторією в більш ніж 10 млн користувачів, які поширювали матеріали деструктивного змісту.

Озвучена також інформація про досудові розслідування, які СБУ проводить в рамках ведення 83 кримінальних справ. Вони порушені стосовно адміністраторів та власників Інтернет-спільнот, які містять антиукраїнський контент. Правопорушники цілеспрямовано поширювали брехливу інформацію, а також відкриті заклики до повалення чинної української влади і всього конституційного ладу. Крім цього, вони мотивували своїх підписчиків брати участь у масових заворушеннях та інших протиправних акціях.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян та Ніна Матвієнко зізналися, як займаються цим потайки від доньки і тещі: "То на гастролях, то ще десь"

Красуня з чотирма вушками підкорила інтернет марсіанською зовнішністю: була в притулку і стала зіркою

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Олександр Еллерт розірвав всі стосунки з Ксенією Мішиною, крапку поставлено: "Дайте нам спокою"

Показати ще

23 громадянам України, які брали безпосередню участь у розміщенні та розсилці деструктивних матеріалів, було повідомлено про підозру, 15 отримали обвинувальний вирок у суді.

Нагадаємо, раніше наголошувалося, що у настоятеля Лаври СБУ виявила розкіш, яка нікому й не снилася.

Як повідомляв портал "Знай.uа: суд частково ухвалив клопотання СБУ та прокуратури в тому, щоб встановити терміни ознайомлення Савченко і Рубана з матеріалами кримінальної справи.

ТакожЗнай.uа" писав, що колишній співробітник СБУ підозрюється у плануванні вибуху залізничної дороги.