Колишній керівник Служби безпеки України Ігор Смешко заявив про намір балотуватися в президенти України на виборах 2019 року.

"Дорогі Друзі, рішення, про яке Ви просили, прийнято. Почав оформлення документів для реєстрації в ЦВК кандидатом в Президенти України. Щиро вдячний усім Вам! Упевнений, разом - переможемо!", - написав він на сторінці у Facebook.

В ефірі одного з українських телеканалів він запевнив, що не мав "жодних контактів з олігархами і не будемо співпрацювати", а гроші на передвиборчу кампанію планує залучити від "малого та середнього бізнесу".

Ігор Смешко, колишній керівник СБУ
Ігор Смешко, колишній керівник СБУ

Популярні новини зараз
Дикі кадри показують, як працівники ювелірного магазину відбилися від грабіжників голими руками Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

"Ми дуже сподіваємося на малий і середній бізнес - задля якого є спроба нарешті створити потужну силу, яка стане основою заснованої на ідеології демократії консервативно-демократичної партії", - заявив Смешко, коментуючи питання про походження коштів для проведення президентської кампанії.

Ігор Смешко, колишній керівник СБУ
Ігор Смешко, колишній керівник СБУ

Головним конкурентом у передвиборній гонці Смешко назвав "засоби масової інформації, які контролюються олігархами".

Ігор Смешко, колишній керівник СБУ
Ігор Смешко, колишній керівник СБУ

Ігор Смешко - український військовий, політичний і державний діяч, очільник Всеукраїнської громадської організації "Сила і Честь". Керівник Комітету з питань розвідки при Президентові України (з 7 жовтня 2014 року).

Ігор Смешко, колишній керівник СБУ
Ігор Смешко, колишній керівник СБУ

Голова Служби безпеки України (4 вересня 2003 — 4 лютого 2005). З квітня 2014 року — радник Президента України. Надзвичайний і Повноважний Посол, Генерал-лейтенант (серпень 1998), генерал-полковник (2004), доктор технічних наук, професор (1992), військовий інженер.

Дивіться: Ігор Смешко заявив, що іде у президенти України

Нагадаємо, Комаровському приписують місце у команді Зеленського.Як повідомляв "Знай.ua", міністр оборони Греції Камменос подав у відставку у зв'язку з незгодою щодо перейменування Македонської республіки в Північну Македонію. Також "Знай.ua", Порошенко розпочав тур з Томосом по Україні.