На Всесвітньому економічному форумі учасник передвиборчих перегонів і кандидат в президенти України Ігор Шевченко визнав, що робив "шапкові махінації".

На своїй сторінці у Facebook політик розповів, що відвідувачі Давосу отримують від організаторів безкоштовну шапку.

 "Автомати" для отримання головних уборів були розміщені на форумі. Пізніше, як каже Шевченко, знайомі стали просити його привезти такі шапки як сувеніри.

"Таку шапку можна взяти безкоштовно, але тільки одну. Я б не був Шевченко, якби не вдався до" шапкових махінацій "заради друзів", - заявив кандидат в президенти України.

Популярні новини зараз

Зеленський звернувся до українців та висунув вимогу: "Має бути соромно"

Олена Зеленська відмовилася від Instagram: де тепер шукати першу леді

Діру у бюджеті закриють з кишені українців, за що доведеться платити додатково

Ківа в черговий раз став посміховиськом в мережі: новий флешмоб не обійшов стороною слугу народу

Показати ще

Шевченко додав що спеціально встав о 6:00 і пішов за головними уборами для друзів. Спочатку він взяв чотири шапки, але потім повернувся за ще однією.

"Повернувся взяти ще, але не тут-то було. Невідомо звідки з'явився охоронець і ледь мене не заарештував. Сказав, що я взяв досить і повинен піти", - повідомив політик.

Як відомо, Шевченко вдалося домовитися з охоронцем і взяти ще один сувенір. Пізніше політик опублікував на своїй сторінці в соціальних мережах фотографію п'яти шапок.

Дивіться: Ігор Шевченко і шапки: казус на форумі у Давосі

В Давосі сонячно, але морозно - потрібна шапка. Якщо забув шапку вдома, вихід є. Мама, я поїв і в шапці)! Мария Шевченко Про серйозні речі в Давосі напишу і поставлю відео ближче до вечора.

Geplaatst door Igor Shevchenko op Dinsdag 22 januari 2019

Операція «Шапка» Мій вчорашній пост про шапку викликав шквал емоцій та прохань від друзів привезти їм таку саму у подарунок. Так, таку шапку можна взяти безкоштовно, але лише одну. Я б не був Шевченком аби не вдався до "шапкових махінацій" заради друзів. Прокинувся о 6 ранку і пішов за шапками, але вже на цю годину бажаючих стати щасливими власниками чудової блакитної шапочки було досить багато. Відстоявши в черзі я взяв зразу 4 (чотири) шапки, більше совість не дозволила. Відійшов 10 метрів і зрозумів, що мало взяв). Повернувся взяти ще, але не тут то було. Невідомо звідки з'явився охоронець і ледь мене не арештував). Сказав, що я вже взяв достатньо і мушу йти геть. А я б не був українцем якби не заперечив йому і повернув ситуацію на свою користь. В результаті складних дипломатичних перемовин він "дозволив" мені взяти ще одну шапку, але за умови, що він цього "не бачить". Він демонстративно відвернувся, а я типу нишком взяв шапку. От так, на що тільки не підеш заради друзів! Про мої шапкові пригоди дівіться на відео нижче).

Geplaatst door Igor Shevchenko op Woensdag 23 januari 2019

Нагадаємо, у мережі висміяли конкурента Зеленського.

Як повідомляв "Знай.ua", розсекречено таємних візитерів Порошенка, котрі приїздили до Адміністрації Президента посеред ночі. Також "Знай.ua" писав, в ході Всесвітнього економічного форуму у Давосі на "українському сніданку" зустрілися Петро Порошенко, Анатолій Гриценко та Юлія Тимошенко.