На сьогоднішній день в Україні спостерігається катастрофічна ситуація з хворобами, оскільки країну «накривають» епідемія за епідемією

Про це заявив народний депутат від політичної партії «Наш Край» Сергій Шахов, пише Рoliteka.

«Є дві сторони медалі. І обидві погані. Перша – те, що політична “Наш Край” постійно заявляла про те, що Уляна Супрун повинна піти у відставку ще давно. Або її батьки і діти будуть лікуватися в наших лікарнях, або ні. Вона може бути не міністром, як людина з двома паспортами, а консультант міністра», – зазначив він.

У той же час Шахов розповів, що думає про медичну реформу.

«Може і реформа сама по собі непогана. Але вона йде не в ту сторону. Епідемія на епідемії в країні. Я навіть не хочу звертати увагу на якісь дрібні деталі, але в 40 разів перевищує спалах кору показники минулого часу. Це в два рази більше, ніж у Європі. У мене захворіло двоє дітей. Один з щепленням, один без. Коли дивишся, що дитина вмирає – не може ні їсти, ні пити, ні дихати, у неї температура за 40. І ти не знаєш, що з цим робити», – підкреслив він.

Ще гірше в цій ситуації, стверджує парламентар, людям, які не можуть забезпечити свою сім’ю ліками.

А ще є люди, які ще не можуть дозволити собі купити ліки. 27 людей вже загинули з моменту спалаху кору. 72 тисячі захворіли, з яких 22 тисячі – діти», – уточнив він.