Президент країни-агресора Росії Володимир Путін підписав указ про припинення "ракетного договору".

Москва, звинувативши США в порушенні ДРСМД, розірвала договір. 4 березня Путін підписав указ "Про припинення Російською Федерацією виконання Договору між СРСР і США про ліквідацію їх ракет середньої дальності і меншої дальності". Про це повідомили в прес-службі Кремля.

Відзначається, що участь Росії в ДРСМД призупинено "до усунення США допущених ними порушень зобов'язань за названою Угодою або до припинення його дії".

"Відповідно до пункту 4 статті 37 Федерального закону від 15 липня 1995 № 101-ФЗ" Про міжнародні договори Російської Федерації "призупинити виконання Договору між Союзом Радянських Соціалістичних Республік і Сполученими Штатами Америки про ліквідацію їх ракет середньої дальності і меншої дальності від 8 грудня 1987 р до усунення Сполученими Штатами Америки допущених ними порушень зобов'язань за названою Угодою або до припинення його дії ", - йдеться в тексті указу.

Указ набрав чинності з дня підписання. Міністерству закордонних справ РФ Путін доручив направити країнам-учасницям договору відповідне повідомлення.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський порахує українців разом з Apple: "Стане другою країною в світі"

Від 2400 до 3900 гривень: українців у 2022 році очікують 7 підвищень пенсій - коли і на скільки

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

Олена Кравець з "Кварталу 95" за мить з тигриці з напівоголеними грудьми перетворилася на дитину: "Ах яка"

Показати ще

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп оголосив, що 2 лютого США почнуть шестимісячний період виходу з Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності (ДРСМД). Трамп заявив, що не допустить, щоб ядерний потенціал Росії переважав над потенціалом цивілізованого світу.

Як повідомляв портал Знай.ua, Україна отримала право будувати ракети середньої та меншої дальності які забороняв договір ДРСМД

Також Знай.ua писав, Росії дали останній шанс повернутися до виконання "ракетного договору"