Дочка відставного президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва Даріга стала головою Сенату країни. Це викликало неабиякий скандал в країні і в пресі. У зв'язку з цим жінці пригадали цинічну образу дітей з інвалідністю. Спливло старе відео 2013 року, у якому Даріга закликає батьків виховувати своїх дітей несподіваним чином - водити в інтернати для дітей з особливими потребами та будинки маляти, щоб ті подивилися на цих виродків і утрималися від передчасного та безладного статевого життя". За словами Дариги, це подіяло на дітей більше, ніж тривалі виховні бесіди. І чомусь вона зовсім не подумала, як би довелося дітям з інвалідністю, позбавленим батьківського тепла, якби на них водили дивитися людей як у зоопарк.

Також ми писали, що новий президент Казахстану Токаєв прийняв присягу: відео інавгурації наступника Назарбаєва.

Після того, як президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв 19 березня оголосив про відставку, було прийнято рішення, що правити країною буде спікер верхньої палати парламенту Казахстану, Сенату, Касим-Жомарт Токаєв. Це передбачає конституція країни. Тобто президентський термін Назарбаєва до 2020 року продовжить Токаєв. Чергові вибори президента в Казахстані повинні відбутися 2020 року.

Як вже повідомлялося, президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв оголосив, що подає у відставку, 19 березня, у зверненні до народу. Цей чоловік керував країною майже 30 років, він назавжди залишиться головою Ради безпеки центральноазіатського держави. Такий закон був прийнятий парламентом у 2018 році. І хоч Назарбаєв пішов у відставку з поста президента, він залишається головою правлячої партії «Нур-Отан».

Популярні новини зараз

Справжні імена та прізвища Дантеса, Саніної, Джамали, Тіни Кароль: Камалія "порвала" всіх

Олена-Крiстiна Лебідь приголомшила зізнанням про жорстоке побиття: покинув на підлозі в калюжі крові

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Показати ще

Нагадаємо, раніше скандальний український політик Добкін втік в "столицю наркоманів" гуляти по дахах. Мама схвалює.

Дивіться: Недобрий вечір - Ч. М. О з Нафтогазу