Популярний український співак і вокаліст групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук, який раніше відмовився балотуватися в президенти, записав відеозвернення до українців. Музикант, аналізуючи хід виборчої кампанії, зазначив, що передвиборна боротьба кандидатів в першу чергу орієнтована на форму, а не на зміст.
Замість того, щоб дати відповіді українцям на основні наболілі питання і пояснити, як їх збираються вирішувати, кандидати в депутати, які пройшли до другого туру - Володимир Зеленський та Петро Порошенко, розпочали якісь непотрібні батли, перетворюючи виборчі перегони на шоу.
Музикант закликав українців вимагати у кандидатів змісту - тобто інформації, яка допоможе зробити усвідомлений вибір.
Відеоролик із зверненням до українців опубліковано в Facebook музиканта.
"Я, як виборець, хотів би знати відповідь на питання, як той чи інший кандидат у президенти збирається впроваджувати в Україні верховенство права. Яка програма реформування судової системи? Як вони збираються повертати додому наших військовополонених і політичних в'язнів , що знаходяться зараз в російських в'язницях? Яким чином вони збираються повертати окуповані Крим, Донбас? Як свої повноваження і політичний капітал вони використовують для того, щоб замінити корупцію рівними правилами для всіх? і, нако нець, яким вони бачать майбутнє української армії і які конкретні шляхи для впровадження такого бачення?", - запитує Вакарчук.
Музикант закликав українців не дозволяти кандидатам підмінювати зміст формою, а вимагати у кандидатів в президенти конкретні відповіді на конкретні питання - якою вони бачать Україну через 5 років, і які конкретні шляхи реалізації цього бачення.

#ВимагаюЗмісту Святослав Вакарчук

#ВимагаюЗмісту Всі говорять про вибори Президента України. Градус цього обговорення зашкалює. Здавалося б, це добре: українці активно думають про власне майбутнє і майбутнє своєї держави. Але давайте розберемось, про що ж насправді всі говорять? Будуть дебати чи не будуть. Де вони відбудуться. Хто їх буде модерувати. Хто, які аналізи при цьому має здавати. Хіба це ті речі, які справді дозволять нам зробити усвідомлений вибір? І так відбувається протягом всієї президентської кампанії: зміст підміняється формою. Йде постійне змагання кольорів і слоганів. Пафос проти гумору. Білборди проти Інстаграму. Молебен проти серіалу. Я, як виборець, хотів би знати відповіді на запитання, як той чи інший кандидат в Президенти збирається впроваджувати в Україні верховенство права. Яка в того чи іншого кандидата в Президенти програма реформування судової системи? Як вони збираються повертати додому наших військовополонених та політичних в’язнів, які перебувають зараз в російських тюрмах? Яким чином вони збираються повертати окуповані Крим, Донбас? Як їх повноваження та політичний капітал вони використають для того, щоб замінити корупцію рівними правилами для всіх? І, нарешті, яким вони бачать майбутнє української армії і які конкретні шляхи для впровадження такого бачення? Я хотів би знати це! Дорогі виборці, не дайте підмінити зміст – формою. Вимагайте в кандидатів в Президенти конкретні відповіді на запитання, якою вони бачать Україну через 5 років? І якими є конкретні шляхи реалізації цього бачення. Зміст важливіший, ніж форма. #ВимагаюЗмісту

Geplaatst door Святослав Вакарчук op Vrijdag 5 april 2019

Нагадаємо, раніше Вакарчук терміново звернувся до українців із закликом підтриматиморяків, які опинилися в полоні РФ після агресії в Керченській протоці.

Як повідомляв Знай. ua, Вакарчук заговорив про об'єднання з Зеленським.

Раніше Знай. ua писав, Вакарчука висувають в міністри. Святослав Вакарчук змусив задуматися багатьох українців.

Популярні новини зараз
Кому доведеться добровільно відмовитися від соцвиплат Наймасованіша атака дронами на столицю: окупанти понад 5 годин кошмарили киян "Шахедами" Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції Рішення прийнято: тарифи на електроенергію зростуть вже зовсім скоро - на що чекати з 1 червня
Показати ще