Вибори в Києві можуть зірватися. Про це попередив народний депутат Євген Рибчинський на своїй странце в Facebook, передає Политека.  За словами Рибчинського, Київ відправили сотні спецназівців, у депутата - свої джерела. Він підкреслив, що керівники підрозділів таємно приїхали в Київ з-під Вінниці, Житомира і з інших областей. Це багаті військовослужбовці, які не бажають розлучатися з грошима після зміни влади. 

Тим часом, готуються шляхи відступу в разі провалу операції.

“У столицю з’їжджаються атовці, яким пообіцяли за 3 дні по тисячі доларів в кишеню. Разом з тим, аеропорти Бориспіль і Жуляни готуються до масової втечі корумпованої верхівки. Про це, за інфою інсайдерів, розвідки країн партнерів України вже повідомили свої уряди. Веселими обіцяють бути наступні 4 дні. Але, як то кажуть, доживемо до понеділка”, – резюмував Євген Рибчинський

“Є інформація про те, що до Києва в штатському з повним боєкомплектом прибули кілька груп спецназівців, по 300 осіб кожна. На даний момент у них немає єдиного командного пункту, кожна група керується безпосередньо своїм командиром. Сьогодні-завтра їм буде поставлена ​​задача, пов’язана зі зривом виборів і введенням в Україні військової диктатури”, – заявив Євген Рибчинський.