Лідер Соціалістичної партії України Ілля Ківа звернувся в суд про визнання незаконною приватизацію Кондитерської фабрики ім. Карла Маркса (корпорація Roshen) українським президентом Петром Порошенком.

У прес-службі Ківи розповіли: "Як глава Соцпартії, розуміючи відгуки однопартійців і народу України, подаю позов до суду про незаконну приватизацію кондитерської фабрики, в моєму розумінні вкраденої в українського народу фабрики".

Ілля Ківа

Також в повідомленні говориться, що позов поданий до суду саме зараз, так як надія на справедливий розгляд з'явилася після президентських виборів. Ківа підкреслив: "Фабрика, яка зараз чомусь називається "Рошен" … обов'язково буде повернута народу".

Як відомо, в 1996 року Кондитерська фабрика ім. Карла Маркса увійшла до корпорації Roshen, яка належить Порошенку. У 2014 році гарант сказав, що на час президентства передав свою частку (85%) в так званий сліпий траст під управлінням інвестиційного банку Rothschild. Інші акції Roshen належать генеральному директору корпорації В'ячеславу Москалевському (13%) і чотирьом менеджерам корпорації (по 0,5%).

Популярні новини зараз

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Ольга Сумська розкрила секрет сімейного щастя з Борисюком: "Вип'ємо?"

17-річний школяр зарубав сокирою батьків і маленьку сестру: мріяв стати блогером

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

Ілля Ківа

Нагадаємо, раніше наголошувалося, що українців попросили допомогти в боротьбі проти спільного соціального лиха - корупції, яка ось вже десятки років стоїть на шляху щасливого та заможного життя нації. Відповідне прохання з'явилося на сторінці Асоціації платників податків у Facebook: "Хто володіє інформацією про корупцію в податковій міста Києва протягом останніх 5 років - прохання надсилати факти правопорушень".

Корупція

Як повідомляв портал "Знай.uа": адвокати голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера намагаються скасувати через суд його статус підозрюваного у справі про вбивство активістки Катерини Гандзюк. У повідомленні йдеться, що, за словами одного з адвокатів чиновника Олександра Шадріна, відповідна скарга була направлена до Шевченківського суду Києва.

Також "Знай.uа" писав, що всі бронежилети, які і до цього часу поставляються в ЗСУ, пробиваються наскрізь при намоканні противоосколочного бронепакета, про що заявив директор компанії "Балістика" Олександр Довгий.