Директор інституту української мови Павло Гриценко вважає, що прийняття закону про мову принесе Україні благодать.
Про це він розповів в прямому ефірі програми "Право на владу".
За словами Павла Гриценка, в Закарпатті сусідня країна Угорщина влаштувала справжнє "угорськомовне гетто". Таким чином Угорщина готується до тотальної сепарації.
"Те що сьогодні міністр закордоних справ нашої сусідньої держави Угорщини висловив занепокоєння, і вони вже давно висловлюють занепокоєння, щоб було так, як вонги хочуть. А так не буде, тому що це наша держава. І ми не дозволимо на майбутнє, щоби в Україні було угорськомовне гетто. Коли діти, випускники шкіл фактично готуються, щоб їх спровадили в Угорщмину, бо вони не можуть бути соціалізовані тут, в Україні. Тому що їм не дали освіти українською мовою. У них вкрали українську мову. І це було методично, за це платила гроші Угорщина. Малюсінька область Закарпатська має 5 угорськомовних університетів, фінансованих Угорщиною. Хіба це не є підготовка до тотальної сепарації? Куди дивився Москаль?(губернатор Закарпатської обл. - ред)", - заявив Гриценко.

Нагадаємо, новообраний президент України, колишній шоумен Володимир Зеленський, змінив ім'я на своїй офіційній сторінці на Facebook.
Після прийняття закону про мову у четвер, 25 квітня, лідер студії "Квартал 95" змінив своє ім'я на його український варіант - Володимир Зеленський.

Як повідомляв портал Знай.ua міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс розповів про враження після зустрчі з Володимиром Зеленським.