У вівторок, 14 травня, сотні прихильників новообраного президента Володимира Зеленського прийшли під Верховну Раду - люди вимагають від народних обранців визначитися із остаточною датою інавгурації.

Подробиці повідомляє кореспондент Знай.ua з місця події.

Активісти доповнили спітчі обурення з приводу затягування інавгурації Зеленського плакатами:"Поробанда - звільни дорогу", "Досить знущань! Призначте інавгурацію Зеленського" та наголосили, що виконувати волю народу - головна функція депутатів.

Популярні новини зараз

Dzidzio вперше прокоментував своє розлучення і розподіл майна: "Я це доведу"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Українці масово залишають країну: кордони перетнуло вже понад 4 мільйони людей

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Показати ще

"Носій влади у нашій державі - це народ. Люди визначилися - 73% виборців проголосували за Володимира Зеленського, за те,щоби ця банда пішла геть. Нам не потрібні оці тури "Рошену", який Порошенко влаштовує останніх півроку. Нам не потрібні його медалі та його герої. Зеленський отримав довіру народу", - кажуть учасники акції.

Окрім того, до акції долучилися представники підприємницької спільноти Києва та звернулися до Володимира Зеленського.

"Український бізнес хочуть убити іще до вашої інавгурації. Перед вами - підприємці, які працюють у сфері атракціонів. Працюємо законно, сплачуємо усі податки, створюємо нові робочі місця, щорічно поповнюємо бюджет на мільйони гривень. Чиновники нас бояться та хочуть урвати якомога більше грошей до вашого приходу. Тому створюються різні організації під прикриттям комунальних. Нас змушують брати участь у незаконних схемах, таких, як аукціони. Незаконні аукціони з підставними фірмами хочуть продати нам наші ж місця, на яких ми працюємо законно довгі роки. Нас ніхто не чує", - розповідає представник підприємців.

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстрували вже шостий проект постанови щодо проведення інавгурації Зеленського.

Як повідомляв раніше Знай.ua, Оболонський районний суд присудив новообраному президенту Володимиру Зеленському штраф у розмірі 850 гривень з причини демонстрації бюлетеня при проведенні голосування у другому турі виборів 21 квітня.

Також Знай.ua писав про те, що учитель історії з т\с "Слуга народу", якого зіграв відомий комік Володимир Зеленський, на екранах стає президентом країни.