Скандальна кримська прокурорша Наталія Поклонська насмішила мережу новим перлом про протести в Єкатеринбурзі. Про це повідомив блогер "Фашик Донецький" на своїй сторінці в Twitter.

"Депутат Держдуми Росії Наталія Поклонська вважає, що протестувальники в Єкатеринбурзі зазнали нейролінгвістичного програмування. На її думку, це вже останній крок по знищенню Росії", — йдеться в скріншоті.

Звернемо увагу, що новий перл Поклонської став причиною бурхливої реакції з боку користувачів.

"Клієнт психлікарні", "Діагноз – шизофренія", "Все тільки погіршується", за себе вона може бути спокійна – немає нейронів, і НЛП не загрожує", "Нарешті проект "Росія" закриється", "Хоч би вона не помилилася!", - пишуть вони.

Нагадаємо, у понеділок, 13 травня, в Єкатеринбурзі почалися акції протесту проти будівництва церкви Святої Катерини в одному зі скверів в центральній частині міста. На проблему відреагував президент РФ Володимир Путін. Він назвав ситуацію "чисто регіональною" і запропонував застосувати в цьому питанні "принцип демократії" - провести опитування серед місцевих жителів. Станом на 17 травня будівництво призупинено.

Зазначимо, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров в інтерв'ю, присвяченому п'ятій річниці анексії Криму, вирішив розповісти про дивну  зустріч з колишньою кримською прокуроршою" Наталією Поклонською.

За словами Чубарова, розмова з Поклонською відбулася в 2014 році. На зустріч "Няш-Мяш" прийшла в дуже оригінальному образі: коротка спідниця ледь прикривала місце, де починаються ноги, а самі ноги прикрашали колготки в сіточку.

Нагадаємо, Поклонська розлютилася через заяву міністра закордонних справ України Павла Клімкіна про український Крим.

Як повідомляв портал Знай.uа в честь Поклонської випустили туалетне пристрій

 Знай.uа писав Луценко розповів, що "нагуляла" Поклонська в Криму