Зеленський перейшов на російську, звертаючись до людей на окупованих територіях. Загалом в Україні близько половини населення - російськомовне.

"Вони розуміють українську", - вигукнув із зали парламенту Ляшко.

"Дякую, що продовжуєте ділити Україну", - не поліз за словом у карман новий Президент.

Популярні новини зараз

"Мона Ліза" по-українськи: курсантка вразила схожістю з образом з полотна Леонардо да Вінчі

Дівчина встала на коліно перед відкинутим Огнєвіч Максом Тарапатою: "Пропозиція руки і серця"

Відкинутий Златою Огнєвіч Максим Тарапата знайшов розраду в обіймах кучерявої красуні :"Я балдію"

Прихильники НКВС розстріляли 15-17 літніх хлопців у різдвяному вертепі: дітей поховали, а вбивць "сховали"

Показати ще

Зеленський наголосив, що збудує країну інших можливостей, "де всі рівні перед законом". Народні депутати здійснюють свої повноваження на постійній основі так що поки не прийдуть нові, доведеться обходитися цими та працювати з ними.

Як відомо, російська мова в Україні - друга за вживаністю мова в Україні після української. Згідно з офіційними даними перепису 2001 року. Тоді російську мову назвали рідною 14 млн. 273 тис. громадян України, або 29,6 % населення країни. З них етнічні росіяни становлять 56 %, тоді як решта - представники інших національностей.

Українська мова переважає на Західній Україні, в Центрі та Північному Сході, російська - на Донбасі, в Криму та на Півдні.

Далі урочистості із нагоди інавгурації Володимира Зеленського прийматиме Маріїнський палац. З 11.05 до 11.20 президент Зеленський братиме участь у церемонії представлення командувачів видами Збройних сил України та в церемонії підняття державного прапора України.

З 11.20 до 11.50 відбудеться вітання президентом України Володимиром Зеленським та пані Оленою Зеленською глав іноземних делегацій.

На 12.00 – 13.30 планується участь президента України Володимира Зеленського у прийнятті для глав іноземних делегацій з нагоди вступу на посаду.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський отримав приємний привіт від Європи: висловлюємо повну підтримку.

Як повідомляв "Знай.uа", Зеленський розпустив Верховну Раду.

Також "Знай.uа" писав, у команді слуги народу Володимира Зеленського заявили, що план дій новообраного президента в перші 100 днів на посаді готовий на 95%.