Володимир Зеленський, отримавши булаву, першим ділом взявся за сайт президента і почистив його від новин свого попередника Петра Порошенка.

Володимир Зеленський є президентом України трохи більше доби, але вже встиг видалити велику кількість інформації з сайту глави держави.

З сьогоднішнього дня новини Петра Порошенка більше не відображаються на офіційному веб-ресурсі президента. Багато матеріалів залишилось у кеші Google, в чому можна переконатися, поставивши пошуковий запит "site: president.gov.ua Порошенко".

Однак, при спробі відкрити будь-яку з новин, відкривається головна сторінка president.gov.ua.

Популярні новини зараз
Міністр оборони Рєзніков розповів, що путін хотів напасти на Україну перед Великоднем 2021 року: "Тоді він отримав" Українців готують до не кращого сценарію: фахівець пояснив, чи чекати долар по 50 гривень Коханець Дорофєєвої Михайло Кацурін готовий до інтимного відео, але без Наді: "Режисер приїхав" Пропагандист Соловйов натякнув ЗСУ на нові цілі: розчарувався у "другій армії"
Показати ще

У рубриці "Всі новини" на сайті глави держави станом на 18:00 вівторка доступні лише 18 матеріалів, і всі вони про Зеленського.

Переконатися в цьому можна за наступним посиланням: president.gov.ua/news/all.

Нагадаємо, Нагадаємо, 20 травня відбулася інавгурація новообраного Президента України Володимира Зеленського.

Як повідомляв портал Знай.ua, Пальчевський стривожив заявою про перші призначення Зеленського: "Обличчя спливають різні"

Також Знай.ua писав, Зеленський озвучив наступні дії після інавгурації