Громадяни масово реєструють петиції про скасування результатів петиції за відставку Володимира Зеленського, який вступив на пост глави держви післі інавгурації, 20 травня.
 
 
Як відомо, на офіційному сайті президента за останні кілька днів зареєстрували понад 10 петицій проти прохання про відставку Володимира Зеленського, яка набрала необхідну кількість голосів менш, ніж за добу.

Володимир Зеленський

 
Всі ці петиції опубліковані в четвер, 23 травня. Велику підтримку набрало прохання, внесене Леонідом Яценком.
 

триває збір підписів

"Пропоную скасувати петицію №22 / 053360-еп За відставку Президента України Володимира Зеленського", яка організована корупціонерами і цими ж корупціонерами підписується. Шановний Володимире Олександровичу! Народ України з Вами! Ми підтримуємо обраний Вами шлях на знищення корупції. Будь ласка, сміливо працюйте, робіть більш радикальні кроки, нас очікує дуже запекла боротьба", - йдеться в документі.

Як відомо, президент зобов'язаний розглянути петицію, яка набрала протягом трьох місяців 25 тисяч голосів.
 
петиція

Про що йдеться у петиції про відставку президента

Автором петиції, яка за дві доби зібрала понад 47 тисяч підписів з 25 тисяч потрібних став  Безрук Максим Миколайович.
Авто переконує, що президент не мав 73% підтримки українців.
"Складається неприпустима ситуація, коли "слуга народу" не має моральних зобов'язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі. Тому ми, народ України, вимагаємо Вашої негайної відставки з посади Президента України!". - йдеться у заяві.

Нагадаємо, у Володимира Зеленського відреагували на петицію про відставку Президента України.

Як повідомляв раніше Знай.ua, указ Президента Заленського про припинення повноважень Верховної ради восьмого скликання оскржать в суді.

Також портал Знай.ua писав, що українцям показали повне досьє на Зеленського. Що ми не знаємо про слугу народу?