Григол Катамадзе, який майже 13 років був послом Грузії в Україні, а останні чотири роки очолює Асоціацію платників податків України, попросив президента Володимира Зеленського надати йому українське громадянство.

Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні в 2000-2007 і 2009-2013 роках, президент Всеукраїнської громадської організації "Асоціація платників податків України" Григол Катамадзе публічно звернувся до президента Володимира Зеленського з проханням про надання українського громадянства.

"Хочу скористатися нагодою поспілкуватися з вашим виданням і публічно звернутися до президента Володимира Зеленського надати мені українське громадянство. Вже пройшло шість років, як я покинув державну службу в Грузії. Колись давно я закінчив Київський державний університет імені Шевченка, майже 13 років був послом Грузії в Україні, багато років живу в Києві", - розповів Катамадзе.

Він підкреслив, що з травня 2015 року очолює Асоціацію платників податків України - об'єднання малих, середніх і великих бізнесів по всій країні, яке активно працює над розробкою та впровадженням нового сучасного українського податкового кодексу.

Популярні новини зараз

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

Стюардеса МАУ віддячила ввічливому пасажиру просто в салоні літака - чоловіки, беріть на замітку

Відкинутий Златою Огнєвіч Максим Тарапата знайшов розраду в обіймах кучерявої красуні :"Я балдію"

Показати ще

"Я не просто живу в Україні, але займаюся її проблемами і справами, намагаюся разом з її громадянами допомогти реформувати країну. Як президент Асоціації платників податків України разом з великою командою ми розробили новий Податковий кодекс розвитку, ключове в якому вважаю зниження навантаження на фонд оплати праці і введення податку на виведений капітал замість податку на прибуток ", - зазначив Катамадзе.

Колишній представник дипломатичного корпусу нагадав, що у своїй інавгураційній промові Зеленський закликав представників української діаспори повертатися на батьківщину будувати успішну державу і пообіцяв надати їм громадянство України.

"У своїй інавгураційній промові президент Зеленський закликав етнічних українців за кордоном повернутися на батьківщину і всім разом реформувати Україну. Цей заклик дуже важливий і для мене. Хоч я не етнічний українець, але щиро переймаюся за майбутнє країни, з якою пов'язана велика частина мого свідомого життя. Чверть століття я пропрацював в дипломатичному корпусі, представляючи інтереси Грузії, але ніколи не зачіпав інтереси України, завжди послідовно відстоював свою позицію", - пояснив Катамадзе.

Він підкреслив, що рішення про зміну громадянства далося йому важко, але для нього дуже важливо "допомогти Україні стати успішною розвиненою державою".

"Щиро зізнаюся, що відмовитися від громадянства Грузії було для мене важким і серйозним кроком. Але мені дуже важливо і цікаво бути причетним до позитивних змін, які - абсолютно в цьому переконаний - відбуватимуться в Україні. І ще. Вважаю себе боржником перед Україною. Знаєте, неможливо сповна повернути борг батькам, але можна добре виховати своїх дітей, щоб передати їм те, що заклали в тебе батьки. Так само і з боргом перед країною: неможливо повернути сповна, але можна робити все, щоб допомогти Україні стати успішною розвиненою державою. І я намагаюся це робити, в тому числі як президент Асоціації платників податків України. Саме тому прошу президента Володимира Зеленського надати мені українське громадянство ", - підсумував Григол Катамадзе.

Нагадаємо, Зеленський зустрівся з українцями, котрі пережили жахливу трагедію.

Як повідомляв Знай.ua, нардеп Деркач звернувся до Європейського суду, щоб прибрати Супрун.

Знай.ua писав, забрав з собою навіть стільці: фото з нового офісу Порошенко показали всю його личину.