Лідер партії "Рідна країна" Микола Томенко прокоментував скандальні містобудівні проекти мера столиці Віталія Кличка, які "з'їли" не один мільйон з бюджету Києва.

Микола Томенко
Микола Томенко

Відповідною публікацією він поділився на своїй сторінці у Facebook.

"Ремонт мосту Кличка за гроші чиновників Кличка. Тут команда Кличка активно критикує ідіотів-киян, які не вміють користуватися диво-мостом збудованим за 420 мільйонів наших гривень. І готується напічкати район навколо мосту камерами і замінати скло на супер-броньоване. Я не проти, але.. пропоную київським чиновникам, черговий етап мостобудування оплатити власними грошима! Тим паче, як проаналізували експерти Громадського руху "Рідна країна", посадовці Київської міської влади за 2018 рік задекларувала мільйони доларів, євро і гривень готівкою. От і виступлять інвесторами, а то все кияни і кияни інвестують в горе-проекти влади!, - заявив політик.

РЕМОНТ мосту КЛИЧКА за гроші чиновників КЛИЧКА. Тут команда Кличка активно критикує ідіотів-киян, які не вміють...

Geplaatst door Микола Томенко op Zondag 2 juni 2019

Нагадаємо,  лідер партії "Рідна країна" Микола Томенко поділився думками щодо коаліції розпущеного Володимиром Зеленським парламенту, якої "ніколи не існувало".

Микола Томенко
Микола Томенко

"Тут фани "воюючого парламенту Парубія" кинулися віддавати своє життя у фейсбуці за "чесний, працьовитий і патріотичний парламент". Кажуть, Закон понад усе і ніякої революційної доцільності з розпуском цих самовідданих патріотів Землі Української, точніше несамовито працюючої коаліції не повинно бути. Отож, давайте по порядку. 14 квітня 2016 року оголошено про створення нової коаліції у складі БПП і НФ. Оскільки, простий народ відразу поцікавився, а хто ж ці 226+ владних патріотів, то Парубій пообіцяв одразу ж озвучить прізвища героїв більшості".

Як повідомляв раніше Знай.ua,  Микола Томенко прагне повернути місту статус екологічної столиці.

Також Знай.ua писав про те, що столиця продовжує потерпати від управлінських рішень київської влади.