У п'ятницю, 5 квітня, у Ботанічному саду Національного університету біоресурсів і природокористування України був закладений найбільший за сортами сад магнолій.

За ініціативи ректора університету Станіслава Ніколаєнка були висаджені 20 традиційних та нових європейських сортів цих рослин, які за свою красу часто використовують у художніх творах і символіці.

В заході також взяв участь голова наглядової ради Микола Томенко. Він зазначив журналістам, що сьогодні Київ як ніколи потребує таких ініціатив.

"Колись однією з характеристик Києва був статус найзеленішої столиці Європи. За останні десятиліття Київ перетворюється в гірший приклад мегаполісу з непродуманою забудовою. Це призвело до того, що тема довкілля тепер оголошена поза законом. Якщо влада не думає про екологію, то це мають робити свідомі кияни".

Популярні новини зараз
Борги анулюють: українцям дали новий шанс у важкі часи ПриватБанк без розбору блокує платежі українців: покупки перетворилися на "лотерею" "Київстар" попередив українців про небезпеку: що треба знати Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам
Показати ще

Микола Томенкотакож розповів, що за останні НУБІП в цій сфері став прикладом для наслідування.

"Сьогодні університетський ботанічний сад є одним з найкрасивіших. Створений він фактично „з нуля“, бо за попереднього керівництва він був занедбаним. Тепер він є окрасою не лише Голосіївського району, а й столиці. Фактично хаотичний ліс перетворили на популярний парк — місце, де діти можуть дізнатись багато пізнавальної інформації про природній світ, а для школярів тут регулярно проводять інформативні заняття. Це яскравий приклад того, як можна поєднати приємне з корисним".

Томенко також закликав долучитись й інші вузи та бізнес-структури і, не чекаючи владу, впорядковувати занедбані сквери та парки.