Український президент Володимир Зеленський вніс до парламенту новий законопроект "Про цивільну конфіскацію корупційних активів осіб та поновлення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення".

Про це стало відомо завдяки повідомленню прес-служби Президента України.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Так, розроблений спільно з національними та іноземними експертами законопроект запроваджує новий механізм конфіскації незаконних активів посадових осіб. Тепер суд вирішує в цивільному порядку без обвинувального вироку, а також повертає покарання для чиновників за незаконне збагачення — статтю Кримінального кодексу, яку у лютому 2019 Конституційний Суд України визнав неконституційною.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Популярні новини зараз
У Кремлі хочуть помститися Україні за Крим, проте ресурсів практично не залишилося - Олег Жданов Київстар, Галичина, АТБ-Маркет та інші вже ділять Крим після повернення: "Ми своє резервуємо" Екстрасенс Макс Гордєєв передбачив долю Запорізької АЕС, яку замінували окупанти Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

Громадянська конфіскація допускається Директивою ЄС 2014/42/EU і застосовується у Великобританії, США, Австралії, Канаді, Швейцарії та інших країнах.

Нагадаємо, у Зеленського розповіли про наслідки знесення пам'ятника Жукову.

Як повідомляв Знай.uа у Зеленського прокоментували нічний візит Пінчука в АП.

Знай.uа писав, Могерині запропонувала поставити Росію санкціями на коліна.