Глава Католицької церкви Папа Франциск I побажав новому президенту України Володимиру Зеленському успіхів у відновленні миру і економічного зростання в країні. Своє побажання він передав через Апостольського нунція (посла Ватикану) в Україні, архиєпископа Клаудіо Ґуджеротті, повідомляє видання Romfea.

Наголошується, що Понтифік зустрівся з архиєпископом Клаудіо Ґуджеротті у Ватикані. Під час зустрічі обговорювалася поточна церковно-політична ситуація в Україні.

Наголошується, що Папа Франциск проявив великий інтерес і попросив архієпископа Ґуджеротті передати побажання новому президентові України Володимиру Зеленському про відновлення миру і економічного зростання.

Популярні новини зараз
Головне за день 5 жовтня: деокупація Луганщини, мобілізація сліпих на росії, військовий облік жінок та кривавий ювілей путіна Що чекати від долара і гривні у 2023 році: українців заспокоїли оптимістичним прогнозом В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина Щоб не задувало взимку: чим найкраще заклеювати вікна для збереження тепла в оселі
Показати ще

Що стосується церковної ситуації в Україні, Папа обмежився жалем про заморожування діалогу між московськими і константинопольськими патріархами.

Нагадаємо, досьє на українського шоумена, гумориста-політика Володимира Зеленського.

Як повідомляв Знай. ua, Зеленського будуть водити дітей.

Також Знай. ua писав, що Зеленський обрав спікером Юлію Мендель.