В українського уряду є план, як змусити Російську Федерацію виконати рішення Міжнародного трибуналу з морського права щодо звільнення українських моряків та кораблів.

Про це в інтерв'ю для одного з українських видань повідомила заступник глави МЗС з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль.

Вона нагадала, що Росія повинна відзвітувати про виконання рішення суду ООН до 25 червня.

полонені моряки
полонені моряки

Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Популярні новини зараз
Жінки на заводи, чоловіки – в окопи: ветеран закликав масштабувати мобілізацію ПриватБанк попередив про нові тарифи з 1 січня: за що доведеться платити "Мінімалка" до 20 тисяч грн: українцям хочуть майже вдвічі підняти оклади Обмеження карткових переказів: які ліміти встановлять з нового року
Показати ще

"МЗС направило звернення до Росії з питанням про те, коли Україна може забрати моряків і кораблі. Відповіді немає. 25 червня вони повинні надати звіт про те, як вони виконали це рішення, а далі у нас вже є план, як забезпечити подальший тиск для того, щоб вони виконали це рішення", - заявила Зеркаль.

Нагадаємо, Сенат США підтримав всі ідеї Зеленського: хороші друзі і союзники.

Як повідомляв Знай.uа сенатор США розхвалив Зеленського після зустрічі: такий розумний, гарний.

Знай.uа писав, Кабмін "урізав" субсидії українцям: або їсти, або грітися.