"Місто, у якому хочеться жити", - саме таку концепцію розвитку днями представив український бізнесмен, громадський діяч, засновник і CEO компанії SAGA Development, а віднедавна - кандидат від партії "Слуга народу" Зеленського Андрій Вавриш.

Мова йде про проект реновації території Київського річкового порту у поліфункціональний район Новий Поділ та підготовку міжнародного конкурсу на розробку концепції його розвитку. За задумом, ревіталізація колишньої індустріальної зони повинна відновити доступ киян до води.

Як підкреслив бізнесмен, девелоперським компаніям необхідно забезпечити інтелектуальне і культурне розмаїття з дружньою інфраструктурою, продуманим сервісом та безпекою. Не менш важливо відійти від автомобілецентричної концепції міста та акцентувати увагу на екології — щонайперше дбати про облаштування пішохідних зон та озеленення території.

Популярні новини зараз

Головне за 3 грудня: перемога "Шахтаря", фатальний поворот "голодної туси", фінал "Холостячки" і мінімалка в 6700 гривень

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

"Федя-двірник": зірка "Сутінків" Крістен Стюарт в безглуздому вигляді стала "жертвою" папараці

Рома Свечкоренко повернувся до Злати Огнєвіч обманом: на шоу "Холостячка" трапилася афера століття з розлученням

Показати ще

До речі, ідею "екологічного міста" українці вже давно чують від багатьох експертів. Втім, змінюється усе досить повільними темпами. Приміром, протягом останніх кількох років було чимало провалів із подібними "новаціями".

З водою, як і раніше проблеми (і це стосується не тільки її періодичного відключення, а й чистоти взагалі), рівень забруднення повітря вихлопними газами, судячи зі звітів екологів, просто катастрофічний. Облаштування пішохідних зон також, на жаль, не завжди спрацьовує: згадати хоча б сумнозвісний міст Кличка, де замість велосипедистів і пішоходів їздили фури комунальників.

Більш детально про ідею вдосконалення життя міста можна дізнатися з відео:

Нагадаємо, студія "Квартал 95" оголосила про жорсткий контроль над Зеленським.

Як повідомляв Знай.ua, Зеленського та Порошенка порівняли на прикладі однієї зарплати.

Також Знай.ua писав, що Гриценко "нокаутував" Гройсмана у прямому ефірі.