Завідувач будинку культури в селі Підгайці Валерій Стернейчук став 46-им прохідним номером у списку партії "Слуга Народу". Молодий чоловік проводить весілля, дні народження та інші заходи у всіх навколишніх Селах.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів Михайло Шнайдер.

"Це 46-ий прохідний номер у списку партії "Слуга Народу" Валерій Стернейчук. Валєра працює... завідувачем будинку культури в селі Підгайці. Ще він проводить весілля, дні народження та інші заходи у всіх навколишніх Селах."

Крім того, Шнайдер задався питанням, як цей "герой" опинився на такому високому місці в партійному Списку:

Популярні новини зараз

Доленосний листопад: астролог назвав знаки Зодіаку, чия доля перевернеться з ніг на голову

Всім отримувачам субсидій: Мінсоцполітики виступило з важливою заявою

Скандал у "Молодому театрі": Римма Зюбіна зробила гучну заяву про звільнення

Українці масово тікають з Польщі: часу залишилося мало, країна на межі

Показати ще

"Відповідь Проста. Валера дуже любить КВН. Він навіть став головою студентської "Ліги Сміху" у Волинській Області. А тепер я хочу запитати саме у вас, Друзі. Як вам такий майбутній "Народний Обранець" і Законодавець? Чи Не правда, Вражає?". Михайло Шнайдер

Это 46-ой проходной номер в списке партии "Слуга Народа" Валерий Стернейчук. Валера работает... заведующим дома культуры...

Geplaatst door Mihail Shnayder op Woensdag 26 juni 2019

Раніше портал “Знай.ua” розповідав, до якого креативу вдаються харківські кандидати в нардепи у боротьбі за голоси виборців.

“Знай.ua” про те, що суд зобов'язав ЦВК зареєструвати для участі в парламентських виборах партію Міхеїла Саакашвілі “Рух нових сил”.