Сьогодні народний депутат Вадим Новинський відвідав КПВВ «Гнутове». Він приїхав подивитися, які умови створені для громадян України, які перетинають лінію розмежування в цьому пункті.

Як зазначив депутат, неодноразово чув скарги людей на довгі годинні черги на КПВВ «Гнутове». На момент візиту Новинського, дійсно накопичилося багато бажаючих перетнути лінію розмежування.

«Мешканці скаржаться, що 3-4 години стоять у черзі, щоб переїхати з одного села в інше, побачити своїх рідних або просто поїхати у справах. Це ж неправильно, від цього потрібно йти і прагнути до стійкого миру і виконання Мінських угод», - сказав Новинський.

Нардеп підкреслив, що сьогодні потрібно прагнути до остаточного відведення військ. Він так само зазначив, що покладає великі надії на нового Президента та Верховну Раду в цьому питанні.

«Я розумію, як потрібен мир Маріуполю. Адже жителі цього міста в безпосередній близькості від лінії розмежування, і вони кожен день живуть в тривозі, так бути не повинно», - резюмував він.

Популярні новини зараз

Оля Полякова показала переможця Маски: хто ховався під образом "Сонця"

Олег Винник показав фінал "Маски" до виходу в ефір: "Станете свідками"

Марічка Падалко пішла від чоловіка заради кохання: "Я чесно йому зізналася..."

"Холостяк" Заливако вперше побачить дівчат без тонни макіяжу: "Я офігів!"

Показати ще