Сьогодні народний депутат Вадим Новинський відвідав КПВВ «Гнутове». Він приїхав подивитися, які умови створені для громадян України, які перетинають лінію розмежування в цьому пункті.

Як зазначив депутат, неодноразово чув скарги людей на довгі годинні черги на КПВВ «Гнутове». На момент візиту Новинського, дійсно накопичилося багато бажаючих перетнути лінію розмежування.

«Мешканці скаржаться, що 3-4 години стоять у черзі, щоб переїхати з одного села в інше, побачити своїх рідних або просто поїхати у справах. Це ж неправильно, від цього потрібно йти і прагнути до стійкого миру і виконання Мінських угод», - сказав Новинський.

Популярні новини зараз

Українцям перераховуватимуть пенсії щомісяця: хто опиниться серед щасливчиків

В Україні стартує підвищення тарифів на опалення: названо дати та суми

Чоловік Камалії розмріявся про друге весілля: "Вже з іншою"

Українцям автоматично закриють виплати пенсій, всього за кілька хвилин: деталі нововведення

Показати ще

Нардеп підкреслив, що сьогодні потрібно прагнути до остаточного відведення військ. Він так само зазначив, що покладає великі надії на нового Президента та Верховну Раду в цьому питанні.

«Я розумію, як потрібен мир Маріуполю. Адже жителі цього міста в безпосередній близькості від лінії розмежування, і вони кожен день живуть в тривозі, так бути не повинно», - резюмував він.