Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко в ефірі "Радіо свобода" розповів, що він радить зробити Зеленському найближчим часом. Про це стало відомо з його сторінки в соціальній мережі Facebook.

Читай Знай. ua оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Анатолій Гриценко
Анатолій Гриценко

"Зараз Зеленському не можна втрачати темп. Я би йому радив ініціювати скликання позачергової сесії Верховної Ради. Потрібно вирішити кадрові питання. Не може країна в стані війни, не може ні теоретично, ні практично, залишатись без двох ключових міністрів – оборони і закордонних справ. Це армія, безпека, дипломатія. Це солідарна санкційна позиція та тиск на Путіна. Генпрокурор - ну скільки можна цього «балаболку» терпіти? От питання просте: де Свинарчуки? Де вони, заарештовані? Пішли під суд?", - підкреслив Анатолій Гриценко.

Раджу Зеленському скликати позачергове засідання Ради для кадрових питань, – Гриценко

Раджу Зеленському скликати позачергове засідання Ради для кадрових питань, – Гриценко Потрібно вирішити питання по Генеральному прокурору, міністру оборони, міністру закордонних справ і голові СБУ. Про це заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко у програмі «Суботнє інтерв’ю». «Зараз Зеленському не можна втрачати темп. Я би йому радив ініціювати скликання позачергової сесії Верховної Ради. Потрібно вирішити кадрові питання. Не може країна в стані війни, не може ні теоретично, ні практично, залишатись без двох ключових міністрів – оборони і закордонних справ. Це армія, безпека, дипломатія. Це солідарна санкційна позиція та тиск на Путіна. Генпрокурор - ну скільки можна цього «балаболку» терпіти? От питання просте: де Свинарчуки? Де вони, заарештовані? Пішли під суд?», – наголосив Анатолій Гриценко. Прес-служба

Популярні новини зараз
Олексій Арестович припустив гнівну реакцію Володимира Зеленського після зустрічі з Ердоганом: "Боюсь відтворити" Пропагандист Соловйов знову "ущемився" через країни Балтії: після України обіцяє війну Естонії, Латвії та Литві Масштабне безробіття в Україні: яку роботу можна отримати без досвіду та резюме вже зараз Дружина зірки "Чорне кохання" Бурака Озчівіта Фахріє Евджен пішла з дому після його візиту до путіна: "Дайте нам спокій"
Показати ще
Geplaatst door Анатолій Гриценко op Zaterdag 29 juni 2019

У коментарях почали відзначатися українці:

"Підтримую Вас. Все правильно і чітко сказали", "Прав Гриценко, що потрібно президенту Зеленському потрібно зараз негайно вирішити кадрові питання.", "Все буде добре. Але для цього потрібно буде багато працювати", "Думаю, що у Верховній Раді зараз ніхто не прислухається до цих слів і ніхто не буде на позачергові засідання приходити, щоб призначити міністра оборони і закордонних справ.", "Зараз потрібно діяти пану президенту швидко. Правду каже Гриценко, що без своїх міністрів президент не може нормально діяти. І від цього буде страждати все держава."

Нагадаємо, чому Анатолію Гриценко довіряє так багато українців.

Як повідомляв Знай.ua на російському ТБ наїхали на Гриценка.

Також Знай.иа писав, що Гриценко відкрив головну таємницю війни на Донбасі.