Юрист-правозахисник Сергій Коровченко, який працював начальником Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Криму до анексії півострова Росією домігся скасування Окружним адміністративним судом Києва ганебної реформи Укрпошти по закриттю стаціонарних поштових відділень на Чернігівщині.

Про це він повідомив на своєму офіційному сайті.

Коровченко подякував кожному, хто пліч-о-пліч боровся разом із ним - допомагав збирати підписи та пікетувати під Кадміном на у суді.

"Ми здобули важливу перемогу! Окружний адміністративний суд Києва скасував ганебну реформу Укрпошти по закриттю стаціонарних поштових відділень на Чернігівщині. Ми захистили право людей отримувати доступні послуги зв’язку. Дякую кожному, хто пліч-о-пліч був з нами від початку боротьби: збору підписів, пікетування Кабміну та у суді. Врешті - ми отримали перемогу, переміг кожен з нас. Для контролю виконання рішення суду, я прошу кожного з Вас підтримати мене на виборах 21 липня. Влада має служити людям!". Сергій Коровченко

Популярні новини зараз

Переможець "Холостячки" Андрій Задворний не повірив Златі Огнєвіч: "Жах, а не вибір"

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще

Закриття пошти відміняється!

Ми здобули важливу перемогу! Окружний адміністративний суд Києва скасував ганебну реформу Укрпошти по закриттю стаціонарних поштових відділень на Чернігівщині. Ми захистили право людей отримувати доступні послуги зв’язку. Дякую кожному, хто пліч-о-пліч був з нами від початку боротьби: збору підписів, пікетування Кабміну та у суді. Врешті - ми отримали перемогу, переміг кожен з нас. Для контролю виконання рішення суду, я прошу кожного з Вас підтримати мене на виборах 21 липня. Влада має служити людям!

Geplaatst door Сергій Коровченко op Donderdag 4 juli 2019

Нагадаємо, що 3-го липня 2019 року за позовом Сергія Коровченка Окружний адміністративний суд Києва виніс переможне рішення на користь громади. Наказ Міністерства інфраструктури, відповідно до якого у селах Чернігівщини закривалися стаціонарні поштові відділення скасовано.