Шановні мешканці Прилук, Прилуцького, Козелецького та Бобровицького районів!

Під час виборчої кампанії я хотів донести позицію більшості добровольців, учасників бойових дій, волонтерів та бачення ними ситуації по Донбасу. Пояснити внутрішні проблеми та шляхи їх вирішення на державному рівні. Також я хотів виступити проти повзучої окупації реваншистських сил – так званих опозиційних блоків, що маскуються під марку «миротворців» та «захисників народу». Вони хочуть нас приспати та обдурити, щоб улесливим словоблудством віддати на поталу імперській Росії.

Ворогами України я вважаю відкритих представників проросійських партій – Олександра Бартоша та Марію Ястремську. Але реальну загрозу для нашого округу становить Борис Приходько – заступник керівника Нацбанку при Януковичі, якого звинувачують у масштабних корупційних діяннях. Сьогодні Приходько в образі нового кандидата приходить до людей та обіцяє їм «золоті гори». Насправді ж, участь Приходька у виборах – це частина плану з реваншу колишніх, люстрованих прислужників Януковича, які хочуть скористатися моментом та неуважністю виборців.

Щоб не розпорошувати голоси та не дати жодного шансу реваншистам, я вирішив зняти свою кандидатуру з виборів. Реальним проукраїнським кандидатом, який може зупинити цей повзучий реванш є Сергій КОРОВЧЕНКО. Я закликаю вас згуртуватися і підтримати кандидатуру Сергія КОРОВЧЕНКА на виборах!

Кров, яка пролилась за свободу на Майданах, а також під час російсько-української війни не повинна пропасти марно і забутися нами! На виборах ми маємо своїм голосом та дією зупинити наступ московських зайд!

Популярні новини зараз

Людмила Балан у "весільній" сукні заспівала пісню сина: тепер зрозуміло, чому Дан закохався у Тіну Кароль

"Це Різдво потрясе світ": чоловік стверджує, що прийшов з 2485 року, і попередив людство

В Україні знизять ціну на газ з 45 до 8 гривень, однак пощастить не всім: названо категорії

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Показати ще

Слава Україні!

Кандидат у депутати по одномандатному виборчому окрузі № 210
Юрій Сірик-«Лелека»,
доброволець ДУК «ПС», УДА