Політичний діяч Андрій Пальчевський обрадував українців, на своїй сторінці у Facebook він оприлюднив відео, де повідомляє, що 3/4 у Верховній Раді будуть нові люди. "Лето: козлы пролетели..." - так назвав автор публікацію в мережі.

"Це заслуга нас з вами - всіх людей, що сподіваються на майбутнє. Колись один філософ сказав, що якщо заради чогось варто жити, то це заради того, щоб побачити, як трапляються негаразди у інших", - іронічно відзначив Пальчевський.

На думку політичного діяча, у кожному жарті є лише доля жарту.

Лето: козлы пролетели...

Лето: козлы пролетели...

Geplaatst door Андрей Пальчевский op Dinsdag 23 juli 2019

Популярні новини зараз

Олегу Виннику стало зле під час зйомок шоу "Маска"

"Ідеальний чоловік" Льоша Тригубенко не став новим "Холостяком": головна причина з перших вуст

Дан Балан зворушив Тіну Кароль романтичним жестом до її 36-річчя: "Дорога..."

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Показати ще

"Немає більшого щастя для мене, як переглядати список тих, хто не пройшов. Пашинський, Борислав Береза, Бориса Колєснікова і ще десятка депутатів, які тисячу років правили нами і на кінець не пройшли.

У новій "тусовочці" 24 безробітних. На думку Пальчевського, ще невідомо, чи це добрий показник. Головне - не жаліти депутатів, їх треба контролювати і вести нові правила гри.

"Щоб вони зрозуміли, що треба працювати, а не пи**ити наші гроші. Пока", - на опитимістичній ноті завершив Пальчевський.

Петро Порошенко
Петро Порошенко

Сотні коментарів залишають українці під відео висловили сподівання, що після виборів, усіх причетних до розкрадання пощіпає прокуратура і СБУ.

"Аж дух захватывает при таких пролетах! Но волнует Медведчуковская пятая колонна. Надеюсь, что после снятия депутатской неприкосновенности их пощипает СБУ", "Так контроль і тільки контроль і щоб знали що вони народні", - коментують користувачі.

Как сообщал ранее Знай.uа, ситуация с президентскими выборами в нашей стране приковала к себе внимание всех украинцев, поскольку с ними связаны столько событий, что сложно за всем уследить.

Также Знай.uа писал о том, что в пятницу утром, 5 апреля, кандидат в президенты Владимир Зеленский сдал анализы на наркотики и алкоголь.