Росія відреагувала на затримання Україною російського танкера, який блокував українські військові кораблі у Керченській протоці.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства закордонних справ Росії.

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

"З’ясовуємо обставини події для застосування адекватних заходів. Якщо йдеться про захоплення росіян в заручники, це буде кваліфіковано як грубе порушення міжнародного права і наслідки не змусять себе чекати", — заявили у Міністерстві закордонних справ Росії.

Зазначимо, що спеціальний загін Служби безпеки України спільно з Військовою прокуратурою затримали російський танкер NEYMA. Відомо, що це судно блокувало українські військові кораблі в Керченській протоці.

Під час досудового слідства було встановлено, що за прямим наказом вищого керівництва ФСБ РФ представники Прикордонної служби ФСБ вчинили акт збройної агресії проти українських військових кораблів "Нікополь", "Бердянськ" і буксира "Яни Капу" в Керченській протоці.

В даний момент на затриманому танкері закінчено санкціоновані українським судом слідчі дії - обшук з метою встановлення фактичних обставин справи, вилучення документів з суду, записів радіо переговорів під час конфлікту, бортових журналів.

Допитано членів судокоманди, вилучено документи необхідні для встановлення істини у виробництві. Зазначене судно визнано речовим доказом, готується клопотання до суду про його арешт.

Нагадаємо, СБУ затримала російський корабель: перші подробиці спецоперації.

Як повідомляв Знай.uа хто є хто в новій Раді: найбагатший, найбідніший та молодий депутат.

Знай.uа писав, у Львові масово виловлюють іноземців, з рук копів не вирветься ніхто: що відбувається.

Популярні новини зараз
ЄС вимагатиме штамп про перетин кордону: нові правила для українських чоловіків По 4500 грн щомісяця: пенсіонерам без стажу відкрили доступ до базової соцдопомоги "Резерв+" і довідка про інвалідність: які документи перевіряють на кордоні у чоловіків Пенсія 16 500 грн замість мінімальних 2 595 грн з серпня: виплату гарантують лише деяким
Показати ще